2726
عنوان

شهر تهران

113 بازدید | 22 پست

سلام

چرا همه دوست دارند تهران زندگی کنند؟

من دو روز با ماشینم ی چرخی زدم بالا تهران تا پایین چشمو نگرفت

همش خیابون و اپارتمان و اداره جات

از نظر امکانات هم که اکثر شهرها الان پیشرفته شدند

همش هم تی وی میگه مدارس تهران تعطیل به خاطر الودگی و ..

خیلیییی مهم حتما حتما بخونید»هر که در دنیا بیشتر صلوات بفرستد:۱)نزدیک ترین مقام به پیامبر اکرم (ص) را در آخرت دارد.۲)سنگین ترین عمل روز قیامت صلوات است. ۳)تنها چیزی که بعد نماز واجب، روز قیامت(یوم الحسره)مردم حسرت نمی خورند،صلوات است.۴)پیامبر ص:بر من بسیار صلوات بفرستید که آن نور قبر و نورصراط و نور بهشت است.۵)پیامبر (ص)،افراد را به میزان صلواتی که فرستادند می شناسد و شفاعت می کند.۶)خداوند متعال،حضرت ابراهیم (ع) را به دلیل صلوات زیاد فرستادن،خلیل اللّٰه معرفی کرد.۷)در روز جمعه،هیچ عملی بهتر از صلوات نیست و طبق روایات، فرشتگانی هستند که روز جمعه فقط صلوات را در نامه اعمال می نویسند.۸)هر کسی پایان گفتارش صلوات بفرستد،داخل بهشت خواهد شد.۹)هر دعایی که با صلوات همراه نباشد،بالا نمی رود.۱۰)صلوات باعث خشنودی خدا،آمرزش گناهان و دوری از عذاب و استجابت دعا می شود.پس بسیار بگویید: الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهُم    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

والله من اگه شرايط كاري شوهرم باشه يه روزم تهران نميمونم جا نيس كه هم هزينه ها بالا هم آلودگيو شلوغي هيچ جا هم تفريح نداره بري من اگه يه روزي شرايط كار شوهرم جور بشه واسه زندگي ميرم شمال آدم لذت ميبره هم آب و هوا عالي هم تفريح زياد خونواده م اونجان همش غصه ميخورم

چون تهران یه دریای بیکرانه و راه برای ترقی و پیشرفت بازه.

برای پیشرفت افراد علمی و هنرمند و ورزشکار و... بهترین جاست.

هرچند بیشترش افراد عادی‌ان که تو کرایه خونه موندن

بسیار سفر باید تا پخته شود خامی، صوفی نشود صافی تا در نکشد جامی
خوبه همه پدربزرگ هاشون شهرستانی بودند

یارو لهجه ترکی داشت تو مترو میگفت ما تهرانی اصیلیم

خیلیییی مهم حتما حتما بخونید»هر که در دنیا بیشتر صلوات بفرستد:۱)نزدیک ترین مقام به پیامبر اکرم (ص) را در آخرت دارد.۲)سنگین ترین عمل روز قیامت صلوات است. ۳)تنها چیزی که بعد نماز واجب، روز قیامت(یوم الحسره)مردم حسرت نمی خورند،صلوات است.۴)پیامبر ص:بر من بسیار صلوات بفرستید که آن نور قبر و نورصراط و نور بهشت است.۵)پیامبر (ص)،افراد را به میزان صلواتی که فرستادند می شناسد و شفاعت می کند.۶)خداوند متعال،حضرت ابراهیم (ع) را به دلیل صلوات زیاد فرستادن،خلیل اللّٰه معرفی کرد.۷)در روز جمعه،هیچ عملی بهتر از صلوات نیست و طبق روایات، فرشتگانی هستند که روز جمعه فقط صلوات را در نامه اعمال می نویسند.۸)هر کسی پایان گفتارش صلوات بفرستد،داخل بهشت خواهد شد.۹)هر دعایی که با صلوات همراه نباشد،بالا نمی رود.۱۰)صلوات باعث خشنودی خدا،آمرزش گناهان و دوری از عذاب و استجابت دعا می شود.پس بسیار بگویید: الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهُم    
حااااالم بهم میخوره از تهران 😑😑💩

یکی از مزیت های تهرانی نبودن اینه که هر وقت دلتون میخواد توهین می‌کنید و ایکون های غیرمودبانه درج میکنید 

و هیچی نمیشه

ولی اگر یک تهرانی خدای نکرده بگه فلان شهرستان خیابوناش باریک هستند همه بسیج میشن که بزنن تو دهنش

😁
شهرخودتون بمون...تهران مال تهرانیاس

باشه نمیام.

میخوام برم استرالیا پیش خواهرشوهرها ببینم اونجا چه خبر 

ولی به نظرم بهترین جا مشهد چون که من عاشق امام رضام

خوش به حال هر کی خونش مشهد

خوبه همه پدربزرگ هاشون شهرستانی بودند یارو لهجه ترکی داشت تو مترو میگفت ما تهرانی اصیلیم

دلت ازتهران خیلی پره...مطمئنم شرایطشونداری وگرنه ازخدات بودبیای تهران...توهین به تهرانیاکردی خیلی کارت چیپه

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
خوبه همه پدربزرگ هاشون شهرستانی بودند یارو لهجه ترکی داشت تو مترو میگفت ما تهرانی اصیلیم

شما كه گفتین دوروز با ماشینتون یه دوری زدین چشمتونو نگرفت پس معلوم مترو هم سوار شدی 

2706