2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو عدس پلو هم میتونی گوشت بریزی

عدس دوست نداره آقا 😑

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
ما که تو خونمون از بس بچه ها دائم مریضن باید خورش بپزیم یا سوپ یا کوفته برنجی.واقعا دیگه خسته شدم از ...

همین دیگه اینقدر سوپ و عدسی خوردیم خسته شدیم. البته شوهرم هرشبم سوپ باشه دوست داره اما من نمیتونم غذا تکراری بخورم.

2731
منم دلم سالاد الویه میخواد

منم

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
2738
همین دیگه اینقدر سوپ و عدسی خوردیم خسته شدیم. البته شوهرم هرشبم سوپ باشه دوست داره اما من نمیتونم غذ ...

شوهر من از سوپ بدش میاد.خودم دلم ماهی سرخ کرده میخواد با این بچه های مریض نمیشه درست کرد

شوهر من از سوپ بدش میاد.خودم دلم ماهی سرخ کرده میخواد با این بچه های مریض نمیشه درست کرد

الهی آره فصل سرماخوردگی و سرخ کردنی نمیشه گذاشت خیلی. باز برعکس خانواده شوهر من عاشق غذاهای آبکی و آبپزن مثل آش و سوپ و عدسی. یعنی اینقدر ذوقمی کنن وقتی سوپه حالا هر شبم سوپ دارناااااااااا.  

2706