2726
عنوان

سیگار کشیدن شوهر!

120 بازدید | 11 پست

شما مث من بعد دو سال بفهمید شوهرتون سیگار میکشه چیکار میکنین؟(دوساله که ازدواج کردم یکی دو هفته بعدش حس کردم میکشه)

من خنگ نیستم، دوسال پیش فهمیدم بوی سیگار میده بعضی وقتا ، اما میگفتم حتما پیش دوستش بوده( یه دوست داره سیگارو با سیگار روشن میکنه) شاید لباساش بو گرفته چون بعضی وقتا اینجوری بود...حتی ازش عذرخواهی کردم که بهش تهمت زدم!!!!! اما دیگه دیشب واسه چندمین بار ازش پرسیدم و سکوت کرد، من همیشه بهش گفتم رو سیگار حساسم، عمری مامان بابام سر سیگار  مشکل داشتن همش بهش میگفتم‌نمیخوام مام‌مث اونا شیم! هرچیو ببخشم اینو نمیتونم! دوسال ینی دروغ گفت که نمیکشه! دیشب خودش خواب دیده من ولش کردم رفتم ... حال خودمم خیلی خرابه شاید از نظر خیلیا سیگار عادیه ولی من بیشتر از دروغ ناراحتم ... چجوری برخورد کنم واقعا نمیدونم! میدونم نمیتونم مجبورش کنم نکشه میدونم تا اخر عمرم اذیت میشم سر این.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مال من میکشید اما خونه نمیاورد 

بهمم نمیگفت میکشم 

داداشم یه هفته اومد خونمون روشو باز کرد که ارره تو خونت راحت نباشی کجا باشی بیار بابا فلان بهمان 

پاش باز شد .. هرچیییی خودمو پاره کردم دیگه نشد که نشد نکشه جلومون . نهایت نتیجش این بود میره تو بالکن یا پارکینگ

فرشته های کوچولوی من ...

کارش چیه ؟

ساعت چند تا چند سر کاره؟

میتونه سرکارش سیگار بکشه ؟ مثلا مغازه خودش باشه ؟ یا کارمنده اداره اس؟

اگه نه سر کار میتونه بکشه نه تو خونه میتونه بکشه و فقط تو مسیر میتونه اونم میشه 3 تا نخ در روز ب نظر من تجسس نکن تا همینجوری بمونه

چون اگه روش بهشت وا شه سیگارو میاره تو خونه

بهش بگو ترک کن اونم میگه باشه بعدشم هرچی فهمیدی ب روت نیار تا روش باز نشه بیارتش تو خونه

گیر بدی میاد تو  خونه هم میکشه

ايشالا درمان سرطان كشف بشه

پدر مادر منم سر سیگار کشیدن پنهانی بابام دعوا داشتن گاهی ولی دلیلش این بود که برای سلامتی بابام واقعا بد بود چون ریهمن ضعیفی داشت و بالاخره مجبور به ترک شد با اینکه کم میکشید.شوهر منم بیرون خونه گاهی میکشه منم دوس ندارم ولی دیگه مهم نیس برام سرش اعصابمو خورد نمیکنم دیگه ضررشو خودش میکشه بهشم گفتم

عاشق پسرم هستم
منکه بهش گفتم بفهمم سیگار میکشی خونه رات نمیدم اخه بنظرم خعلی بی کلاسیو زشته  همش فک میکنم زن ...

منم قبلا گفته بودم بین من و سیگار یکی انتخاب کن من بدم میاد متنفرم از این سیگار لعنتی