2737
2734
عنوان

میگما ۳۰ ملیون اومده تو حساب شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1603 بازدید | 50 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه کسی اشتباه ریخته باشه از روشماره حساب شوهرت شماره تلفنشو پیدا میکنن زنگ میزنن من یه بار 5تومن اومد به حساب مامانم صاحب پول زنگ زد گفت که اشتباه شده .فعلا شما صبر کنید اگه کسی زنگ نزد بعد از طریق بانگ اقدام کنید

2731
2738

شاید جایی وام میخواسته بگیره 

شغل شوهرت چیه 

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.

بعضی بانکا با حسابایی که چندوقته راکده کار میکنن پولشویی میکنن خیلی پیش اومده دیدم

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...

وای خوشبحالت🤣همسایه زنداییم اینابرا شوهرش ۱۰۰میلیارد واریز کردن بانکم خودکار حسابشو بسته رفتن پیگیری کردن ی هفتس فعلا ن ۸سابو وا کردن ن میگن پول برا کیه میگه صد تا نذر کرده پوله صاحاب نداشته باشه بمونه براش🤣🤣🤣خر شانسسسسا

اگه من بودم میرفتم خرجش می کردم...

خالم این کارو کرد

بانک یعقه شو گرفت. اونم گفت خرجش کردم. ندارم

براش قسط بندی کردن😄

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!

حتما پیگیری کن براتون دردسر تشه 

پارسال به حساب داداشم هکرها پول ریختن و سریع برداشتن اونم اس بانکیش فعال نبود متوجه بشه بعد یهو اومدن از دادگاه دنبالش و فک میکردن این پولارا برداشته مجبور بود برا دادگاهه بره شهر دیگ خیلی دردسر کشید

2706