1608
1480

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

خودت خواستی من اصلا بچه دوم نمیخوام آخه اون موقع که تخمک گذاری نیست

ن شوهرم بی احتیاطی کرد یبار سرماه دیدم باردارم زود رفتم سقط کردم

من نه خر درون دارم که احساساتی شه...نه سگ درون که پاچه بگیره...من فقط یه خرس درون دارم که یا خوابه یا گشنشه...🤣🤣🤣🤣
8

من با یک بار ک از دستم در رفت  نزدیک پریودم بود قرص اورژانسی نخوردم  باردار شدم 

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای ۱۰ثانیه بخون فکر کن!شمر کیه؟!شمر جانباز جنگ صفینه ،۱۳ بار پای پیاده مکه رفته،یه نماز قضا هم نداشته،جانماز اب کشی هم بوده ک اگر میدیدیش میگفتی این پسر پیامبره!                                           حر کیه؟!حر تو عمرش یه رکعت نماز نخونده همون ک آب و بست رو امام حسین همون ک راهو بست نزاشت اقا مسیرشو عوض کنه از اون لاتای اون دوران!                   شمر برا لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت بد رسید حر برا لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت خوب !اینو میگم برای اینکه ؛ نه از نمازو روزه و عباداتت مغرور شو نه ب خاطر گناهانت نا امیدشو!!کی میدونه شاید همون ک از نظر تو بده،  علم دار امام زمان شد من و توی دیندار شمشیر ب دست جلو اقاایستادیم!کی میدونه!فکر کن
1601
خودت خواستی من اصلا بچه دوم نمیخوام آخه اون موقع که تخمک گذاری نیست

من دوهفته بعدعروسیم ناخواسته شد دوروزبعدش قرص اورژانسی خوزدم بارداریم خارج رحمی شد دکترم گفت تو لوله درحال حزکت بوده قرص اورژانسی متوقفش کرده و همونجا رشد کزده. 

من روز بعد از پریود رابطه داشتم و الان باردارم،اصلا فکرشو هم نمی کردم.

منم به نظرم صفره ولی خودم مطمینم نمیشم

ماه پیش دو بار به فاصله یک هفته پریود شدم

دفعه بعدش دیر تر از موعد پریود شدم 

تمام زندگیم مهرسام جانم
1578