1600
1480
عنوان

مارک لباسشوییتون چیه..راضی هستین؟؟

234 بازدید | 36 پست

میخوام لباسشویی بگیرم حدود پنج شش،کیلویی

چون لباسشویی دوقلوم نه و نیم کیلوییه

اتومات کوچیک میخوام..

لباسشوییتون چیه و ازش،راضی،هستین؟؟ قیمت خریدتون اگه یادتونه بگین

مرسی😍😍🌹🌹

مادرم ميگفت :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…!فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده..

الجی عالیه قیمتشو یادم نمیاد

خدایا میشه یه روزی خونه ی منم سرو صدای نی نی باشه😍میشه تویی ک اینو میخونی از ته دلت برا بچه دار شدنم صلوات بفرستی؟❤ من امید دارم به بخشندگی خدای مهربونم و امید دارم به صلواتی که توی عزیزدلم برام میفرستی❤

تمام آنچه درباره‌ی هل و عرق هل باید بدانیم

کلیک کنید

1546
الجی عالیه قیمتشو یادم نمیاد

شوهرمم سامسونگ و الجی پیشنهاد داد

مرسی

مادرم ميگفت :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…!فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده..
ال جی 7 کیلو 5 سال پیش 1500 خیلیم خوبع

چقدر خوب گرفتی..😥

8
ال جی 8 کیلو  سال 95  2250 بله

منم 95 خریدم .ایکاش عکسشو میذاشتی ببینم ..سوال داشتم ازت بپرسم 

فقط 13 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه

ببین یا سامسونگ بگیر یا الی جی بقیه رو بریز دور ، لباس شویی که خیلی استفاده میشه همیشه چیزایی که زیاد استفاده میشه و تعویض و تعمیرش سخته مارکه خوب بگیر 

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1537
پاکشوما بینظیره😊

لبلسشویی دوقلوم پاکشوماس..😜😜

1547