2726
اگه موقع نذرت گفته باشی که صلوات جمعی فرستاده بشه یا کسی همراهیت کنه اشکال نداره وگرنه خودت باید بفر ...

آفرین این مدلی گفتم دقیقا من خیلی خجالتی ام به خدا گفتم حاضرم رو بزنم به همه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آفرین این مدلی گفتم دقیقا من خیلی خجالتی ام به خدا گفتم حاضرم رو بزنم به همه

عزیزم میتونی بری جلسه روضه های زنونه. اونجا بگی خانم جلسه ایه اعلام کنه هرکسی صدتا صلوات به نیست حاجتت بفرستن. 

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2728
عزیزم میتونی بری جلسه روضه های زنونه. اونجا بگی خانم جلسه ایه اعلام کنه هرکسی صدتا صلوات به نیست حاج ...

بلد نیستم برم جایی آدم زیاد مذهبی نیستم ولی ممنون از پیشنهاد خوبت شرمنده ی خدام من

@مامانبزرگپانیذ    

به امید یه روزی استارتر دختر گلم یه فرد مذهبی بشه 200تا صلوات سهم من آمین 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر

@فرانک20  

@باشکوه    

دخترهای گل من استارتر رو دراین امر خیر یاری کنید عوض ش از خدا بگیرید منم همه تون رو امروز سرسفره افطار دعای خیر میکنم 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
چشم حتما❤❤❤ممنون مامانی گل من 300تا میفرستم

انشالله بحق محمد وآل محمد خودت خوشبخت وموفق وعاقبت بخیر وتندرست باشی همیشه وهمه وقت وپدرگرامی ت هم سالم وسلامت وتندرست وسایه اش بالا سرتون آمین 

انشالله بحق محمد وآل محمد خودت خوشبخت وموفق وعاقبت بخیر وتندرست باشی همیشه وهمه وقت وپدرگرامی ت هم س ...

فداتون بشم ❤❤❤❤ممنون از دعای خوبتون،ان شالله هر حاجتی دارین به حق امام حسین به زودی زود برآورده بشه الهی آمین

لطفا برای شادی روح مامان و بابام صلوات بفرستید
2706