2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دوستان میشه بگید از انتخابتون صرف اینکه مورد بچه داشته پشیمونید یا نه؟ باید چیزای دیگه هم در نظر بگی ...

اشتباهه محض هست،اما اگه میخوای لچاین کارو کنی،بگو چیزی به نامت بزنه.

ولی کلا نکنی بهتره

2728

ازدواج نکن من ازدواج کردم ولی جدا شدم ازش ب نظرم موندن خیییلی بهتر از این شرایطه.حالا من شرایطشو داشتم تونستم جدا شم ولی ی نفرو میشناسم میسوزه میسازه روزی صدبارم ب خودش لعنت میفرسته بابت این ازدواج

دوستان میشه بگید از انتخابتون صرف اینکه مورد بچه داشته پشیمونید یا نه؟ باید چیزای دیگه هم در نظر بگی ...

بستگی به بچه داره 

قراره باهات زندگی کنه 

اگه زیاد حساس نیستی ازدواج کن.مورد خوبیه فقط بدون چون بچه دارن همیشه راه ارتباطشون بازه نمیتونی بگی نبینش و حرف نزن و اینا چونهزار تا مسوله برای بچه پیش میاد که هر دو با هم باید حل کنن 

همسر سابقش منظورمه

(((((📚🪞🤍روان شناس هستم🫂👩‍⚕️🦋))))) به دوستان نی نی سایت مشاوره داده میشود😉😍 بالاخره بعد از بیشتر از دو سال انتظار به ارزوم رسیدم خدایا صد هزار بار شکرت ۱۴ محرم . اول شهریور بی بی چک و ازمایشم مثبت شد خدایا به حق حسین نی نی ام سالم و سلامت بیاد بغلم و انشالله همه ی منتظرا صاحب اولاد شن دعا کنید لطفا سالم و سلامت دنیا اومدن نی نی ام 😍🥰 💚♡سخت معتقدم به جمله ی توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما♡💚زندگی باید کرد... و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت غصه هم میگذرد پس به تن لحظه ی خود جامه اندوه مپوشان هرگز 😢🚫همیشه با خدا معامله کن اینجوری هم قشنگ تره و هم ارامشت بیشتره هر کاری میکنی نیتت خدایی باشه نه به خاطر آدما💋❤خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگ تره

من و شوهر سابقم یک بچه داریم و اون بعدش با یک خانم بی بچه ازدواج کرد که پدر هممون و خودش رو درآورد اول از حسادت که بچه رو نباید ببینی الان از این که خودش بچه دار نمیشه پس بچه رو بیار پیش خودمون انگار دختر من عروسک بچه بازیه. اشتباهه نکن.

ببین میتونی با بچش کنار بیای و مث بچه خودت ازش مراقبت کنی

شرط بزار ک خودتم بچه دار بشی

اگه فوت بشه اشکال نداره اما اگه طلاق داده درست و حسابی تحقیق کنین ک علت طلاق کی و چی بوده

کینه ای نیستم ولی آلزایمرم ندارم

ببین عزیزم قطعا ازدواج کردن با یه مرد بچه دار سخته. به دلیلا اینکه اون بچه مادر داره عمه و مادربزرگ هم داره، تا شما بخوای حرفی بزنی بهت میگن تو که مادرش نیستی. تا بخوای بچه رو برای تربیت کردن تنبیه کنی میگن این زن ظالمه و خون  بچه ی ما رو کرده تو شیشه، 

و اینکه اگه آقا طلاق گزفته اول ببین دلیل طلاق چی بوده. و اینکه شما وقتی داری ازدواج نیکنی همزمان با ازدواج کردن مادر هم میشی. و کارت واقعا سخته چون باید کاری کنی که بچه تو تو اعتماد کنه و تو رو بپذیره. اما نظر شخصی من. اگه شما و اون اقا به تفاهم رسیدین بهتره پیش یه مشاور ازدواج هم برید. 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

ببین من دیدم و خیلی هم زندگیشون عالیه

بستگی به نوع زندگی وافکار شون داره..من دیدم طرف با مرد بچه دارازواج کرده و خیلی خیلی خوشبخت تر از خواهرش که با پسر مجرد ازدواج کرده خوشبختر وخوشحال تره،مرده عاااااشق زنشه و بچه ه هم خیلی معمولی داره زندگی میکنه باهاشون،،ومهمتر اینکه اطرافیان کرم نریزن و بزارن اونا زندگیشونو کنن

نه هر قصاب ماهر،میکند پوست****** نه هر نان ونمک خور ،میشود دوست........
2706