1989
1955

زن بابای من 

💜عضو گروه بنفش چالش لاغری بامداد خمار💜اخ جون بالاخره تونستم😄...وزن اولیه۱۰۵*وزن فعلی ۹۷*وزن هدف اول ۸۵*وزن هدف دوم ۸۰* هدف نهایی۷۵* 🤩خدا جانم شکرت بابت بودنت مرسی که هستی به داده و نداده ات هزار بار شکر  🤩 💚♡سخت معتقدم به جمله ی توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما♡💚🥺میشه لطفا برای مادر شدنم و سلامتی خودم و خانوادم صلوات بفرستید هرکس لایک کنه منم براش صلوات میفرستم😘😘   😇قراره منم یه خانم دکتر بشم ان شالله قول میدم به کسایی که تمکن مالی ندارن مشاوره رایگان بدم خدایا خودت کمک کن هر کاری از دستمون بر میاد برای هم نوعمون بکنیم😊🥰 زندگی باید کرد... و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت غصه هم میگذرد پس به تن لحظه ی خود جامه اندوه مپوشان هرگز 😢🚫همیشه با خدا معامله کن اینجوری هم قشنگ تره و هم ارامشت بیشتره هر کاری میکنی نیتت خدایی باشه نه به خاطر آدما💋❤خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگ تره

انجام کلیه خدمات قالیشویی، مبل و موکت، با سرویس دهی به کلیه نقاط تهران.

قیمت های شفاف - لکه گیری - رفوگری - شستشوی اسلامی و....

خانومش طلاق گرفته یا فوت شده ؟

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
1983
1984
منم زن بابا دارم خیلیم بداخلاقه 😐

مال منم بدم نیست بنده خدا 

💜عضو گروه بنفش چالش لاغری بامداد خمار💜اخ جون بالاخره تونستم😄...وزن اولیه۱۰۵*وزن فعلی ۹۷*وزن هدف اول ۸۵*وزن هدف دوم ۸۰* هدف نهایی۷۵* 🤩خدا جانم شکرت بابت بودنت مرسی که هستی به داده و نداده ات هزار بار شکر  🤩 💚♡سخت معتقدم به جمله ی توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما♡💚🥺میشه لطفا برای مادر شدنم و سلامتی خودم و خانوادم صلوات بفرستید هرکس لایک کنه منم براش صلوات میفرستم😘😘   😇قراره منم یه خانم دکتر بشم ان شالله قول میدم به کسایی که تمکن مالی ندارن مشاوره رایگان بدم خدایا خودت کمک کن هر کاری از دستمون بر میاد برای هم نوعمون بکنیم😊🥰 زندگی باید کرد... و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت غصه هم میگذرد پس به تن لحظه ی خود جامه اندوه مپوشان هرگز 😢🚫همیشه با خدا معامله کن اینجوری هم قشنگ تره و هم ارامشت بیشتره هر کاری میکنی نیتت خدایی باشه نه به خاطر آدما💋❤خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگ تره
8
دوستان میشه بگید از انتخابتون صرف اینکه مورد بچه داشته پشیمونید یا نه؟ باید چیزای دیگه هم در نظر بگی ...

اشتباهه محض هست،اما اگه میخوای لچاین کارو کنی،بگو چیزی به نامت بزنه.

ولی کلا نکنی بهتره

ازدواج نکن من ازدواج کردم ولی جدا شدم ازش ب نظرم موندن خیییلی بهتر از این شرایطه.حالا من شرایطشو داشتم تونستم جدا شم ولی ی نفرو میشناسم میسوزه میسازه روزی صدبارم ب خودش لعنت میفرسته بابت این ازدواج

1718