2726
عنوان

مامان باردار یلحظه بیان توروخدا

86 بازدید | 23 پست

داشتم ظرف میشستم .آخربود حدوا بیست دقیقه ای میشد. یهویی چشام سیاهی رفت . دست پام شل  شد افتادم حالت تهوع گرفتم‌. مثل حالت افت فشار چکار کنم .برم دکتر .۲۵ هفته هستم

خسته از همه ی آدما . ونیاز مند بهشون. فقط دخترام  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم چرا این همه مدت سرپا وایمیسی؟؟؟قندت افتاده برو ی خرمایی چیزی بخور دراز بکش

خوردم بهتر شدم ولی همچنان دست پاهام شله 

قند خونت افتاده چیزی نیس منم اینجوری میشم سعی کن بیشتر استراحت کنی

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
نمیدونم اول بارداری آزمایش دادم گفت کم خونی نداری فقط مولتی ویتامین داد . .

منم نداشتم ولی این ازمایش اخرم ی کم خونی خفیف داشتم. سر پا ک خیلی وامیسم چشام سیاهی میره و تهوع میگیرم دست و پامم گز گز می کنه. حتما برو دکتر 

دیگه از این حرکتا نزن لطفا بپر ی فشارتم بگیر ی صدای قلبشم بشنو خیالت راحت بشه

اره .چکار کنم خواهر . سه روز شسته نشده . شوهرم مریضه . چاره ای نبود

اره .چکار کنم خواهر . سه روز شسته نشده . شوهرم مریضه . چاره ای نبود

خب قشنگم پشت هم نمیشیتی هر پنج دقیقه وامیسدی استراحت میکردی دوباره شروع میکردی

دیگه از این کارا نکن بارداریا مثل قدیم نیس خیلی باید مواظب باشی

Lea  
2706