1954
1955
عنوان

مامان باردار یلحظه بیان توروخدا

85 بازدید | 23 پست

داشتم ظرف میشستم .آخربود حدوا بیست دقیقه ای میشد. یهویی چشام سیاهی رفت . دست پام شل  شد افتادم حالت تهوع گرفتم‌. مثل حالت افت فشار چکار کنم .برم دکتر .۲۵ هفته هستم

خسته از همه ی آدما . ونیاز مند بهشون. فقط دخترام  

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965
عزیزم چرا این همه مدت سرپا وایمیسی؟؟؟قندت افتاده برو ی خرمایی چیزی بخور دراز بکش

خوردم بهتر شدم ولی همچنان دست پاهام شله 

خوردم بهتر شدم ولی همچنان دست پاهام شله 

دیگه از این حرکتا نزن لطفا

بپر ی فشارتم بگیر ی صدای قلبشم بشنو خیالت راحت بشه

بستن دکمه زیرگلو زمانی خوب است که جلوی رد شدن “لقمه حرام” بگیرد....

قند خونت افتاده چیزی نیس منم اینجوری میشم سعی کن بیشتر استراحت کنی

برای ۱۰ثانیه بخون فکر کن!شمر کیه؟!شمر جانباز جنگ صفینه ،۱۳ بار پای پیاده مکه رفته،یه نماز قضا هم نداشته،جانماز اب کشی هم بوده ک اگر میدیدیش میگفتی این پسر پیامبره!                                           حر کیه؟!حر تو عمرش یه رکعت نماز نخونده همون ک آب و بست رو امام حسین همون ک راهو بست نزاشت اقا مسیرشو عوض کنه از اون لاتای اون دوران!                   شمر برا لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت بد رسید حر برا لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت خوب !اینو میگم برای اینکه ؛ نه از نمازو روزه و عباداتت مغرور شو نه ب خاطر گناهانت نا امیدشو!!کی میدونه شاید همون ک از نظر تو بده،  علم دار امام زمان شد من و توی دیندار شمشیر ب دست جلو اقاایستادیم!کی میدونه!فکر کن
1967
نمیدونم اول بارداری آزمایش دادم گفت کم خونی نداری فقط مولتی ویتامین داد . .

منم نداشتم ولی این ازمایش اخرم ی کم خونی خفیف داشتم. سر پا ک خیلی وامیسم چشام سیاهی میره و تهوع میگیرم دست و پامم گز گز می کنه. حتما برو دکتر 

دیگه از این حرکتا نزن لطفا بپر ی فشارتم بگیر ی صدای قلبشم بشنو خیالت راحت بشه

اره .چکار کنم خواهر . سه روز شسته نشده . شوهرم مریضه . چاره ای نبود

اره .چکار کنم خواهر . سه روز شسته نشده . شوهرم مریضه . چاره ای نبود

خب قشنگم پشت هم نمیشیتی هر پنج دقیقه وامیسدی استراحت میکردی دوباره شروع میکردی

دیگه از این کارا نکن بارداریا مثل قدیم نیس خیلی باید مواظب باشی

1976
اوکی دکتر نگفت کم خونی دارین؟

نه ازمایشام خوبه

برای ۱۰ثانیه بخون فکر کن!شمر کیه؟!شمر جانباز جنگ صفینه ،۱۳ بار پای پیاده مکه رفته،یه نماز قضا هم نداشته،جانماز اب کشی هم بوده ک اگر میدیدیش میگفتی این پسر پیامبره!                                           حر کیه؟!حر تو عمرش یه رکعت نماز نخونده همون ک آب و بست رو امام حسین همون ک راهو بست نزاشت اقا مسیرشو عوض کنه از اون لاتای اون دوران!                   شمر برا لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت بد رسید حر برا لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت خوب !اینو میگم برای اینکه ؛ نه از نمازو روزه و عباداتت مغرور شو نه ب خاطر گناهانت نا امیدشو!!کی میدونه شاید همون ک از نظر تو بده،  علم دار امام زمان شد من و توی دیندار شمشیر ب دست جلو اقاایستادیم!کی میدونه!فکر کن
منم نداشتم ولی این ازمایش اخرم ی کم خونی خفیف داشتم. سر پا ک خیلی وامیسم چشام سیاهی میره و تهوع میگی ...

رفتم دوسه روز بیش فرودین داد ولی هنوز ملتی ویتامینم تموم نشده خودش گفت اون تموم شد اینو بخور فکنم . همونه .اره؟

خب قشنگم پشت هم نمیشیتی هر پنج دقیقه وامیسدی استراحت میکردی دوباره شروع میکردی دیگه از این کارا نکن ...

اره باید همین کار میکردم. خیرگی کردم. سنگین شدم. مرسی از راهنماییت ❤

اره باید همین کار میکردم. خیرگی کردم. سنگین شدم. مرسی از راهنماییت ❤

قربونت چیزی نیست نگران نباش

مواظب فسقلیمونم باش❤️

رفتم دوسه روز بیش فرودین داد ولی هنوز ملتی ویتامینم تموم نشده خودش گفت اون تموم شد اینو بخور فکنم . ...

بنظرم ازمایشتو تکرار کن برای کم خونی ب دکترت هم بگو. معمولا فیفول میدن. من از اول بارداریم روزی یکی میخودم ولی این اخریا ک کم خونی خفیف تشخیص داد  روزی دوتا میخورم 

1718