1600
1605
عنوان

اونایی که کالری شماری میکنن بیان

64 بازدید | 12 پست

من میخوام چاق شم حدودبیست کیلوکمبودوزن دارم بعدش رفتم و برنامه مانکن نصب کردم بعدش که نگاه کردم دیدم مثلانون تافتون کلی کالری داره مثلامن روزی شیش تانون تافتون بخورم ۳۰۰۰کیلوکالری داره کلی امیدگرفتم که مثلاانرژی موردنیازروزانم ۱۲۹۲تاس براتثبیت وزن ولی من با خوردن روزی شیش تانون میتونم کلی کالری بخورم یعنی واقعا شدنیه این طورکه حساب کردم روزی این قدرنون بخورم سریه ماه حداقل پنج کیلویی چاق میشم ولی حس میکنم دروغه

میشه برامادرشدنم صلوات بفرستین  

عاره خوشبحالت بیا من ۱۵تا اضافه دارم بدم بهت دوتامون راضی باشیم 

یکسال هست که با بیت کوین کار میکنم و از نظرم‌بهترین هست برای کارو سرمایه گذاری چه کسایی که علاقمند کار نتورک هستن و چه کسایی که فقط دوسدارن سرمایشون زیاد بشع میتونم به افراد علاقمندکمک کنم @maria02424 کسایی که میگن کلاهبرداری هست یه تحقیق کنن و ببینن از سال ۹۲تالان بیت کویین چه رشدی داشته و تحلیل ها بخونن که تا کجاااها رشد خواهد کرد دیگه الان بانک ها هم ریسک دارن ریالی که هرروز داره ارزشش کمتر میشع 😕آنچه شرط بلاغ است با تو گفتم خواه پند گیر خواه ملال

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

روزی شیش تا نون اصن میتونی بخوری😐

براچاقی حاضرم روزی ده تا بخورم گرچه اشتهام صفره خواهرولی خیلی زشت شدم بااین لاغری امیدوارم نتیجه بده

1613

عزیزم جهت چاق شدنتون قهوه گانودرما دارم ، تضمینی هم هست ، اگه مشاوره خواستین من در خدمتم

قهوه گانودرما ، درمان بیماری های کبد چرب , دیابت ، بیماری های پوستی ، گوارش ، لاغری و چاقی ، تیرویید ، مشکلات زنانه و ماهانه و تقویت اسپرم و....جهت مشاوره رایگان پیام دهید 🌹🌷 _Instagram.com/shoping_store_online به پیج اینستام سر بزنین همه محصولی دارم.از شامپو و چای و پودر لباسشویی و پاک‌کننده سطوح بگیر تااا لوازم ارایشی بهداشتی و محصولات سلامتی
عاره خوشبحالت بیا من ۱۵تا اضافه دارم بدم بهت دوتامون راضی باشیم 

اگه میشدکه ازخدامه یعنی امیدوارباشم منم بااین کارامیتونم چاق شم

عزیزم جهت چاق شدنتون قهوه گانودرما دارم ، تضمینی هم هست ، اگه مشاوره خواستین من در خدمتم

چشم مرسی برامن که تواقدامم خوبه بعدچاقیش موندگاره

1615
مانکن برنامه خوبیه.من باهاش پنج کیلو تو یک ماه کم کردم..سالاد سس مایونز بخور.غذاهای پرکالری.با غذات ...

مرسی گلم امیدوارشدم

چشم مرسی برامن که تواقدامم خوبه بعدچاقیش موندگاره

چشماتون بی بلا ، بله عزیزم موندگار هست برگشت پذیر نیست ، برای اقدامتونم که عالیه تقویت میکنه

قهوه گانودرما ، درمان بیماری های کبد چرب , دیابت ، بیماری های پوستی ، گوارش ، لاغری و چاقی ، تیرویید ، مشکلات زنانه و ماهانه و تقویت اسپرم و....جهت مشاوره رایگان پیام دهید 🌹🌷 _Instagram.com/shoping_store_online به پیج اینستام سر بزنین همه محصولی دارم.از شامپو و چای و پودر لباسشویی و پاک‌کننده سطوح بگیر تااا لوازم ارایشی بهداشتی و محصولات سلامتی
براچاقی حاضرم روزی ده تا بخورم گرچه اشتهام صفره خواهرولی خیلی زشت شدم بااین لاغری امیدوارم نتیجه بده

دو روز بخوری روز سوم زده میشی

منم‌ عاشق تخم مرغ آب پز و سیب زمینی آب پز بودم برای رژیم لاغری دو روز خوردم متنفر شدم

❤به چشمانت بیاموز که هرکس ارزش دیدن ندارد❤