2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من.تو دانشکدع نفراول بودم اما ادامه نداذم متاسفانه😁😁

انقدر زجر کشیدم ز جهان سیرشدم.  صورتم گرچه جوان است ولی پیر شدم.🐀🐀🐀🐀                      حامله نیستم     🚭🏳🏳🏳         بدرک که اونی که من میخامو نمیشه.     بدرک که مشکلاتم سرب فلک کشیده.      بدرک که برادرامو پدرمو ازم دریغ کردی سلامتیشونو گرفتی.          بدرک که مشکلاتم تموم شدن نداره.بدرک که هرچی خاستم برعکس شد.....    بدرک که خدا تنها پناهم پدرمو ازم گرفت..پدرم زندست امااااااااااااااا............           از خدا یه چی میخام فقط خدایاااااااااااااااااا دیگه نامردی نکن تمام دلخوشیم پسرمه..اونو ازم دریغ نکن.......بدرک که باید مدام سرکوفت بخورم....................از نگاه👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀 طعنه بار مردم بیزارم..... اگه خدایبی خودت خداییییییی کن.تامام..😌😌
2456
ت  بچه هازود حرف زدن شاید خلاقیت ادمهای دوقطبی هم نابعه ن ولی طفلیا مریصن

واقعا زود حرف زدن نشانه هوش بچس؟

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
مثلا چه حرفی ؟ چه کار خلاقانه ای ؟

خلاقیت تو هرچیزی وسیله ای که دیگران باهاش یه استفاده معمولی میکنن این جور ادمها باهاش اختراع میکنن

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه
2714
بنظرم شاعرهای درست و حسابی نابغه بودند واقعا ترجمه ی اون همه احساس به واژه ،که بعد هزاران سال به دل ...

درسته،منم دیشب داشتم میگفتم چیشد که دیگه کسی مثل حافظ و سعدی نیومد ،واقعا تکن

بینهایت حال من خوب است😁باور میکنی؟😔
مثلا چه حرفی ؟ چه کار خلاقانه ای ؟

نمیدونم چجور توصیف کنم پروفایلا کلا مفهومی و قشنگ خیلی کسی سردرنمیاره همش عاشق بازیای سختو فکری کلا عجیب غریبه وقتی میبینیش میفهمی بادنیای بقیه فرق داره از هرچیزی اطلاعات داره

واقعا زود حرف زدن نشانه هوش بچس؟

شاید یا زود نوشتن و خوندن اگه خودش یاد بگیره البته بعصیا هم برعکسن دیر حرف نیزنن ولی باهوشن

اگه ریا نباشه منم باهوشم اما نمیگم چرا

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه
2706