1600
1480

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

1546

دایی همسرم جدا نابغه ست. 

شم اقتصادی بالایی داره. 

بسیار ادم موفقی هست. برای هرکاری ازش راهنمایی گرفتیم اصلا پشیمون نشدیم! 

دخترشم مثل خودشه دقیقا. هوش بالایی داره با وجودی که 10 سالشه مسابقه هوش برتر رو میبینه و عین بلبل جواب میده :/

و درست هم جواب میده. 

وقتی میخندی، بین لب هات و گونه ت یه چاله میفته. بگو منو همونجا دفن کنن:(((      وقتی یه آدم پولدار بی پول میشه، تا صدسال هنوز بوی پول میده. ولی وقتی یه آدم فقیر پولدار میشه تا صدسال بوی عقده هاشو میده. 
رتبه کنکور خوب..خیلی باهوش یه حرفایی میزنه که ادمای عادی نمیزنن کلا خلاق

چند بوده رتبش

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه ها ميخوام تا عيد لاغر شم قدمم بلنده خيلي سسكي ميشم😅😂
1432
1537

من.تو دانشکدع نفراول بودم اما ادامه نداذم متاسفانه😁😁

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منمو این صنمو عاشقی وباقی عمر...تیکر بارداری نیست تیکر رسیدن ب خاسته منو پسرمه.😎👶👶                 خدایا محمدوخودت دادیش خودتم مواظبش باش😘😘💗💖                               (   از هیچ چیز نترس دقیقا همون سرت میاد.)                          من یه مادر قوی هستم.هیچ چی منو از پا درنمیاره...                     فقط خدایا تو رو ب خودت قسم کوتاه بیا.یکم زیادی غم دارم😣😣😣😰😰😰😒😒😒      انقدر زجرکشیدم ز جهان سیرشدم صورتم گرچه جوان است ولی پیر شدم..😫.میشه یه صلوات برای رسیدن ب خاستم بفرستید.اخه تیکرم داذه ب پایان میرسه و من ب خاستم نرسیدم.😢😢😢😢    امروز 11. اذر98  هجده هفته داریم ب پایان رسیدن تیکرم. خدایا یافاطمه زهرا.یا حضرت عباس.یاامامرضا که محمدم هدیه خودت بوده منو ب ارزوم برسون.متنفرم از نگاهای پراز حرف مردم.از درگوشی حرف زدناشون..از تیکه انداختناشون.خدایا خاسته من چیزیه که همه دارنش برای تو سخت نیست..💞💞💞                  
ت  بچه هازود حرف زدن شاید خلاقیت ادمهای دوقطبی هم نابعه ن ولی طفلیا مریصن

واقعا زود حرف زدن نشانه هوش بچس؟

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟   و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
1578