2726
عنوان

اونایی ک کم کاری تیرویید دارین بیاین ی لحظه بچها💚💚

| مشاهده متن کامل بحث + 3359 بازدید | 25 پست
روزی یه دونه لووتیروکسین 50

برا من نصفش 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
چه علائمی داشتین که متوجه شدین تیروئید دارین؟ 

ریزش موی شدید . احساس گریه بهم دست میداد تا عصبی میشدم گلوم میگرفت و نمیتونستم حرف بزنم و کم شدن وزن 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برا منم خفیفه و هیچ علائمی نداشتم و شانسی آزمایش دادم و فهمیدم.ولی احساس میکنم از وقتی میخورم دیگه چ ...

شما چندتا میخوری . برا من گریه میومد بغض میومد موهامم میریخت برا من نامنظمه

2728
شما چندتا میخوری . برا من گریه میومد بغض میومد موهامم میریخت برا من نامنظمه

یه دونه صبح ناشتا.افسردگی از علائمشه.من زود فهمیدم فکر کنم به خاطر این علائمشو نداشتم هنوز

عاشق پسرم هستم
یه دونه صبح ناشتا.افسردگی از علائمشه.من زود فهمیدم فکر کنم به خاطر این علائمشو نداشتم هنوز

من روزی نیم قرص . اتفاقا من شش ماه یبار آز میدم خیلی زود فهمیدم عصبی هم از علایمشه. دکتر گف مصرف نکنی هم میشه بعد سه ماه بیا چکاب چون نامزدم گفتم هنوز عروسی نکردم مصرف کنم برا بارداری مشکلی نیاره

ریزش موی شدید . احساس گریه بهم دست میداد تا عصبی میشدم گلوم میگرفت و نمیتونستم حرف بزنم و کم شدن وزن ...

منم همه این علایمو دارم البته به غیر از کم شدن وزن😅

دیش دیرین دیرین ماشالا پیش گیرین گیرین ماشالا آی ماشالا 😁😅💃🕺💃🕺💃🕺💃
قهوه گانودرماچیه

عزیزم گانودرما یه نوع قارچ هست که خیلی بیماریا رو درمان می‌کنه ، تمام غدد و هورمون هرمشکلی داشته باشن برطرف می‌کنه و تنظیم می‌کنه ، غیرقابل برگشت ، بعد قارچشو فرآوری کردن تو قهوه ریختن که جواب بده ، حالا شما مشکل تیرویید دارین و هرمشکل دیگه باشه حل میشه

عزیزم گانودرما یه نوع قارچ هست که خیلی بیماریا رو درمان می‌کنه ، تمام غدد و هورمون هرمشکلی داشته باش ...

چند هس؟

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃