2703
2553

بچها کم کاری تیرویید باعث پریود نشدن میشه؟؟؟

من دوماهه پریود نمیشم یعنی اون ماه با قرص شدم

تازه فهمیدم تیرویید دارم تیروییدم ۱۰ هس یعنی بخاطر تیرویید؟؟ تیروییدم نرمال بشه  خوب میشه؟؟

شما تجربه دارین؟

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃

من پرکار بود ی دوره تیروئیدم. پریودم کم شده بود

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

منم یماهه فهمیدم کمکاری دارم ولی پریود میشدم خیلی کم از روز شوم لک بینی دکتر بهم گف تیرویید مثل کیست گاها نمیزاره پریود شی. شاید از اونه من لیووتیروکسین مصرف میکنم

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
من تیروئیدم کم کاره الان 4 ماهه قرص میخورم ولی هیچ وقت پریودم نا منظم نبوده.

روزی چقدر میخوری

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2714

آره میشه منم قبل اینکه بفهمم کم کاری تیروئید دارم همیشه پریودهام نامنظم بود و وقتی آزمایش دادم معلوم شد کم کاری دارم و وقتی قرص خوردم درست شد.

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
آره میشه منم قبل اینکه بفهمم کم کاری تیروئید دارم همیشه پریودهام نامنظم بود و وقتی آزمایش دادم معلوم ...

خداروشکر

منم یماهه فهمیدم کمکاری دارم ولی پریود میشدم خیلی کم از روز شوم لک بینی دکتر بهم گف تیرویید مثل کیست ...

چه علائمی داشتین که متوجه شدین تیروئید دارین؟ 

دیش دیرین دیرین ماشالا پیش گیرین گیرین ماشالا آی ماشالا 😁😅💃🕺💃🕺💃🕺💃
عزیزم جهت درمان تیروییدتون قهوه گانودرما دارم اگه مشاوره خواستین من درخدمتتونم

قهوه گانودرماچیه

آره میشه منم قبل اینکه بفهمم کم کاری تیروئید دارم همیشه پریودهام نامنظم بود و وقتی آزمایش دادم معلوم ...

تیروییدت چند بود؟

2706