2726
عنوان

خانومایی که تجربه بارداری دارین بیاین یه احظه

| مشاهده متن کامل بحث + 163 بازدید | 24 پست

نه اینا توهمه...اگه بزاق دهنت زیاد شد ...گاهی نفست بند اومد..معده ات بد کار کرد...شکل شکمت حس کردی تغییر کرد مثلا برا من ازهفته سوم نوک شکمم مث تخم مرغ شد...نه هیلی تیز...یه ذره معلومه اگه دقت کنی...سینه هات سوزن سوزن شد اینا علائمن تیر کشیدن و اینا من نداشتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه بابا بعضی وقتا علائم خیلیییی زود میاد بارداری اولم پسر بود علائم خیلی دیر اومد اما سر دخترم هم ...

منم همینطور بچه ام دختره از روز سوم اقدامم تهوع داشتم...نفسمم بالا نمیمومد و غذام تا نزدیکی گلوم بالل میومد انگار توپ بزرگی جلو راهش بود نمیتونست پایین بره

2728
نه بابا بعضی وقتا علائم خیلیییی زود میاد بارداری اولم پسر بود علائم خیلی دیر اومد اما سر دخترم هم ...

بدن با بدن فرق میکنه قرار نیس شما داشتی ایشونم داشته باشه

حداقل ی هفته از موعد بگذره تا علایم بیاد 

Lea  
نبضهیچ ربطی نداره چون قلب بچه هفته شش تشکیل میشه  صبر کن تا موعدت

نه نبض که مال قلب بچه نیس که

منم نبض میزد ولی مال قلب که نیس

کلا تغییرات رحم باعث نبض میشه

من همونم ها😆فقط عکسم رو عوض کردم😎 پسر گلم 9 ماه کااامل تو دل من بودی.یککم شبیه منم میشدی خب😆😐😄
بدن با بدن فرق میکنه قرار نیس شما داشتی ایشونم داشته باشه حداقل ی هفته از موعد بگذره تا علایم بیاد& ...

دقت کنی منم گفتم بعضی وقتا

من علائمم زود اومد و باردار بودم پس غیرممکن نیس ممکنه ایشونم باشه

من همونم ها😆فقط عکسم رو عوض کردم😎 پسر گلم 9 ماه کااامل تو دل من بودی.یککم شبیه منم میشدی خب😆😐😄
بچه دوممه بچه ها میتونم تا ۳-۴ماهگی به‌کسی چیزی نگم

یعنی چی؟؟یعنی بچه دوم و که باردار بشین بقیه نمیفهمن؟؟؟

من بچه اولمه ۶ ماهه ام ...بجز مامان و ابجیم به کسی نگفتم ...الان کسی ببینتم معلومه ها....ولی تا ماه ۴ کسی نمیفهمید شکمم بزرگ نبود