1542
1541

۲-۳هفتست اقدام کردم نمیدونم توهمه یانه ولی زیر سکمم یه بار تیر محکم کشیدش،دیروزو امروزم زیر شکمم یه جوری یه یزیدشبیه نبضه خیای ضعییییفه گهگاهی میزنه کسی این علاعمو داشته که باردارباشه ؟یا پریودیم نزدیکه،بی بی چک ۱هفته پیش گذاشتم منفی بود 

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

اوف من اینارو میخونم دلم نی نی میخواد😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

:"زنان به مراتب بیشتر از مردان با یکدیگر همدردی نشان می دهند و خود را در آلام و مسائل همجنسانشان دخیل می بینند، زنان بدون هیچ رابطه قلبی و در واقع صرفا بر اساس زن بودن با سایر زنان ارتباط کلامی برقرار می کنند و غریبگی در مقابل حس خواهر بودگی رنگ می بازد و باعث مشارکت عاطفی زنان برای فائق آمدن بر وضعیت ناگواری می شود که از جنسیت آنان بر آمده است
1546

برای علایم خیلی زوده

دارو مصرف کردی؟

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️یک چیزهایی هیچ وقت عادی نمی شود بچه دار شدن مثل یک جادوست. مثل افسانه ای شیرین و عجیب و غریب که سخت می شود باورش کرد. آخر چطور می شود یک دفعه مادر شد. همین که اولین بار نقطه ای تپنده را نشانت می دهند و می گویند این بچه شماست، همه چیز تغییر می کند. دستت را می گذاری روی شکم و حس می کنی از همین حالا باید قوی تر باشی. باید محافظت کنی از این نقطه تپنده کوچک. باید حامی اش باشی، همراهش باشی. شروع به تکان خوردن که می کند فکر می کنی دیگر خودت نیستی، دیگر پاهایت روی زمین نیست. لذتی وجودت را می گیرد که با کمتر چیزی قابل قیاس است. با گذشت هر روز و هر ماه چقدر عاشق تر می شوی. چقدر قلبت می تپد برایش. برای اویی که هیچ نمی دانی چه شکلی خواهد بود. چشم هایش، دهانش، انگشت هایش. از همین روزهاست که نگرانش می شوی. که چرا تکان نمی خورد، چرا نمی چرخد، چرا با لگدهایش نمی گوید من اینجام. بارداری مثل یک جور جادوست. جادویی که همه چیز را تغییر می دهد. جادویی که تو را تغییر می دهد و دیگر اسمت را برای همیشه عوض می کند. بعد از این کسی هست که تو را مادر صدا خواهد کرد مادر❤️

من یه هفته به پریود اینقد زیر دلم تیییر میکشیدبه شکل عجیب و غریب که مطمیننن بودم حامله شدم

کنار نافمم نبض میزد

من همونم ها😆فقط عکسم رو عوض کردم😎 پسر گلم 9 ماه کااامل تو دل من بودی.یککم شبیه منم میشدی خب😆😐😄
1432

بعد اقدام این چیزا طبیعیه

بدنت واکنش نشون میده... حتی ممکنه پریودیات عقب و جلو بشه که نشونه آمادگی رحمته

مادرم ميگفت :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…!فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده..
برای علایم خیلی زوده دارو مصرف کردی؟

نه بابا بعضی وقتا علائم خیلیییی زود میاد

بارداری اولم پسر بود

علائم خیلی دیر اومد

اما سر دخترم همه چی خیلی زود اومد سراغم

حتی تهوع قبل موعد پریود داشتم

من همونم ها😆فقط عکسم رو عوض کردم😎 پسر گلم 9 ماه کااامل تو دل من بودی.یککم شبیه منم میشدی خب😆😐😄
1563

نه اینا توهمه...اگه بزاق دهنت زیاد شد ...گاهی نفست بند اومد..معده ات بد کار کرد...شکل شکمت حس کردی تغییر کرد مثلا برا من ازهفته سوم نوک شکمم مث تخم مرغ شد...نه هیلی تیز...یه ذره معلومه اگه دقت کنی...سینه هات سوزن سوزن شد اینا علائمن تیر کشیدن و اینا من نداشتم

نه بابا بعضی وقتا علائم خیلیییی زود میاد بارداری اولم پسر بود علائم خیلی دیر اومد اما سر دخترم هم ...

منم همینطور بچه ام دختره از روز سوم اقدامم تهوع داشتم...نفسمم بالا نمیمومد و غذام تا نزدیکی گلوم بالل میومد انگار توپ بزرگی جلو راهش بود نمیتونست پایین بره

نه بابا بعضی وقتا علائم خیلیییی زود میاد بارداری اولم پسر بود علائم خیلی دیر اومد اما سر دخترم هم ...

بدن با بدن فرق میکنه قرار نیس شما داشتی ایشونم داشته باشه

حداقل ی هفته از موعد بگذره تا علایم بیاد 

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️یک چیزهایی هیچ وقت عادی نمی شود بچه دار شدن مثل یک جادوست. مثل افسانه ای شیرین و عجیب و غریب که سخت می شود باورش کرد. آخر چطور می شود یک دفعه مادر شد. همین که اولین بار نقطه ای تپنده را نشانت می دهند و می گویند این بچه شماست، همه چیز تغییر می کند. دستت را می گذاری روی شکم و حس می کنی از همین حالا باید قوی تر باشی. باید محافظت کنی از این نقطه تپنده کوچک. باید حامی اش باشی، همراهش باشی. شروع به تکان خوردن که می کند فکر می کنی دیگر خودت نیستی، دیگر پاهایت روی زمین نیست. لذتی وجودت را می گیرد که با کمتر چیزی قابل قیاس است. با گذشت هر روز و هر ماه چقدر عاشق تر می شوی. چقدر قلبت می تپد برایش. برای اویی که هیچ نمی دانی چه شکلی خواهد بود. چشم هایش، دهانش، انگشت هایش. از همین روزهاست که نگرانش می شوی. که چرا تکان نمی خورد، چرا نمی چرخد، چرا با لگدهایش نمی گوید من اینجام. بارداری مثل یک جور جادوست. جادویی که همه چیز را تغییر می دهد. جادویی که تو را تغییر می دهد و دیگر اسمت را برای همیشه عوض می کند. بعد از این کسی هست که تو را مادر صدا خواهد کرد مادر❤️
1547