2726
عنوان

از چهارماهگی عاشقشه +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 683 بازدید | 67 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اوخی  اینقد حوشم میاد از این بچه ها ک ی عروسک دارن همه جا باهاشونه

منم  

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه

منم بچه بودم یه عروسک  داشتم یه دختر با موی کوتاه فرفری بور اسمش سالی بود سالها داشتمش تا اینکه گم شد تو اسباب کشی عاشقش بودم و هنوز هستم ❤️

ولی دخترم انقدر زیاد اسباب بازی داره نمی دونه با کدوم بازی کنه!

حالا مامان من با خیاطی خودش یه عروسک برام دوخته بود عین اصغرسگ سیبیل اینقد ترسناک بود😁😁

خاشاقچی تکرار غریبانه ی دردهایت چگونه گذشت وقتی سربنیستت کردند😢 بامن بگو از لحظه لحظه های ترورت 😥 کاش در این روزهای کرونایی بودی و میدیدی چگونه برما گذشت 
2706