1542
1480
عنوان

از چهارماهگی عاشقشه +عکس

618 بازدید | 67 پست

دخترم هفت سالشه . از چهارماهگی عاشق این عروسکه . اسم عروسکش رویا کسری ست 🤐🤐 یحتمل دوجنسه س 😁 ولی در نظر خودش پسره . هجده ماهگی خودش براش اسم انتخاب کرد .صبحها که مدرسه میرفت بزور تو کیفش جا میکرد ولی یمدته اینمدلی روتختش میزاره  و بوسش میکنه و میره مدرسه .

من بخودم بشخصه هیچ وقت به هیچ عروسکی وابستگی نداشتم .واقعا نمیفهمم این حجم از وابستگی از چی ناشی میشه 

عکس رو پست اول میزارم 

یادتون باشه اینجا حقیقت رو نگید والا مث من کاربری تونو میترکونن 

اخی بچه منم همینجوره اما من نمیزارم هیجا با خودش بیرون خونه ببره

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا رضایم به رضای توخودت کاری کن که میدونی به صلاحمه و عزیزانم خوش حال میشن. 

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

1546

اتفاقا وقتی بچه رو میخوان از تخت مادر پدر جدا کنن میگن حتما یه عروسک اینجوری داشته باشه که وابستگیشو نسبت به اون بروز بده و بتونه تو تختش نگهش داره

فرهنگ یعنی بپذیریم وجود هر شخص دو بخش دارد!بخش اول:چیزهایی که انتخاب خودش  و بطور طبیعی به او داده شده است و نباید مسخره شوند! و بخش دوم:چیزهایی که انتخاب خودش هستند و به ما ربطی ندارند!!
8

😅😂😍😍

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊

دختر منم جدیدا عروسک دوست شده یه عروسک میگیره دستش از صب تا شب باهاش حرف میزنه از وقتی باش دوست شده شبام راحت میره تو اتاقش میگیره میخوابه باهاش

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فرشته های کوچولوی من ...
1537

عزیزم😍

ﺯﻧﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﮐﺘﺎﺏ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻧﻨﺪ ﺑﺮﺍﯼ ﺟﻮﺍﻣﻊ ﻧﺎﺑﺮﺍﺑﺮ ﻭ ﻣﺮﺩﺳﺎﻻﺭ ﺧﻄﺮﻧﺎﮐﻨﺪ، ﭼﻮﻥ ﺁﻧﻬﺎ ﺑﺎ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﺍﺯ ﮐﺘﺎﺏ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﻨﺪ ﺩﻧﯿﺎﯾﯽ ﺑﻬﺘﺮ ﺭﺍ ﺗﺼﻮﺭ ﮐﻨﻨﺪ ﻭ ﺑﺮﺍﯼ ﺑﻪ ﻭﺟﻮﺩ ﺁﻭﺭﺩﻧﺶ ﻣﺒﺎﺭﺯﻩ ﮐﻨﻨﺪ. ﺯﻧﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﮐﺘﺎﺏ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻧﻨﺪ ﺳﺮﺷﺎﻥ ﺭﺍ ﺩﺭ ﻣﻘﺎﺑﻞ ﻇﻠﻢ ﻭ ﺍﺳﺘﺒﺪﺍﺩ ﺧﻢ ﻧﻤﯽ ﮐﻨﻨﺪ ﭼﻮﻥ ﺑﻪ ﺧﻮﺩ ﻭ ﺗﻮﺍﻧﺎﯾﯽ ﻫﺎﯼ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﺯﻥ ﺑﺎﻭﺭ ﺩﺍﺭﻧﺪ..
1578