1600
1480
عنوان

نظر سنجي مهريه يا طلاق

150 بازدید | 20 پست

دختر مهريه بگيره بهتره يا حق طلاق؟ نگيد جفتش اگه بخواين يكي رو انتخاب كنيد

ما استاد روان شنايمون ميگه حق طلاق

تعداد رای : 19
نظرسنجی
مهريه
7
36%
حق طلاق
12
63%

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه ها ميخوام تا عيد لاغر شم قدمم بلنده خيلي سسكي ميشم😅😂

والا تو این زمونه که مهریه نمیدن

تهش باید به مرد ناخلف پول بدی تا طلاقت بده 

همون حق طلاق بهتره

لااقل بدهکار نمیشی

:"زنان به مراتب بیشتر از مردان با یکدیگر همدردی نشان می دهند و خود را در آلام و مسائل همجنسانشان دخیل می بینند، زنان بدون هیچ رابطه قلبی و در واقع صرفا بر اساس زن بودن با سایر زنان ارتباط کلامی برقرار می کنند و غریبگی در مقابل حس خواهر بودگی رنگ می بازد و باعث مشارکت عاطفی زنان برای فائق آمدن بر وضعیت ناگواری می شود که از جنسیت آنان بر آمده است

ینی قبل عروسی مهریشو کامل بگیره؟

روزِگاریست هَمه نَفع و تومَن میخواهَند...هَمه از یار فَقَط دورِ کَمَر میخواهَند...خُب طَبیعیست که یِکروزه به پایان برسَد عِشق هایی که سَر پیچ خیابان برسَند..!♤

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

1546
ینی قبل عروسی مهریشو کامل بگیره؟

نه ولي مهريه داشته باشه يا بگه مهر نميخوام حق طلاق ميخوام

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه ها ميخوام تا عيد لاغر شم قدمم بلنده خيلي سسكي ميشم😅😂

من از بس این چیزا رو دیدم قصدم اینه دخترم بزرگ شد حق طلاق حضانت بچه رو حق مسکن حق سکونت و همه حق هارو براش بگیرم دیگ اگ خیلی اصرار کردن برا مهریه تاریخ توولدشم مهرش باشع؟؟ چیز زیادیه آیا؟؟ بچمو با خون دل بزرگ کردم بدم دست کی آخه؟؟

فقط 38 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🎂🎂تیکر تولد 2 سالگی👑 پرنسس مامانه👑     دعا کنید منم تا سال دیگه مستقل بشم و از خونه مادرشوهر بلند شم....دیگ دارم دیوونه میشم...برام صلوات میفرستید؟؟  

حق طلاق 

مهریه رو که نمیدن هزار تا راه دارن برای ندادنش 

حق طلاق بهتر از نظر من تا مهریه

فقط 36 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یعنی میشه این ماه تیکرم واقعی بشه 😍      منم نی نی دار شده باشم 😍               مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.                         یعنی میاد روزی که منم تیکر بزارم 😍 روز شماری کنم تا بدنیا اومدن فندوقم 🤰                                            خدایا نذار حسرت ی دل به کنجد بمونم 😔                      
نه ولي مهريه داشته باشه يا بگه مهر نميخوام حق طلاق ميخوام

بنظرم مهریه بهتره

چون اگ طلاقم خاسی میگی مهرو میبخشم طلاقم بده

یجور پشتوانه اس دیگ اگ نباشه شوهرت ممکنه خودش خسته شد راحت طلاقت بدع

روزِگاریست هَمه نَفع و تومَن میخواهَند...هَمه از یار فَقَط دورِ کَمَر میخواهَند...خُب طَبیعیست که یِکروزه به پایان برسَد عِشق هایی که سَر پیچ خیابان برسَند..!♤
8
1537

مهریه ارزش نداره وقتی همه حقوق یک زن رو بهش بدن

وقتی خدای نکرده همسرت فوت کنه اموالش به فرزند برسه و به همسر

نه به خانوادش

و حق طلاق

اگه این دوتا باشه و زن و مرد هرچی تو زندگی درمیارن رو نصف نصف به نام بزنن

همیشه زن ارامش داره

شهریور سال دیگه یه دانشجوی موفق و خوشتیپ و خوشگل و باکلاسم تو همون دانشگاه که خودت میدونی خداخودت کمکم کن🤷‍♀️ چرا شهریور؟🤔چون دانشگاهای خوب کلاساشون از شهریور شروع میشه دیگه😁
موافقم.

بله همسر من وکیل میگه کلا آقایون دنبال یه راه هستن برای ندادن مهریه و اینکه خیلی خب راه داره مخصوصا که زندانی برداشتن براش

فقط 36 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یعنی میشه این ماه تیکرم واقعی بشه 😍      منم نی نی دار شده باشم 😍               مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.                         یعنی میاد روزی که منم تیکر بزارم 😍 روز شماری کنم تا بدنیا اومدن فندوقم 🤰                                            خدایا نذار حسرت ی دل به کنجد بمونم 😔                      
اگه نصف اموالو قبول نداره مهریه  کلا من مهریه رو دوست دارم نه برای طلاق برای بعد فوت شوهر بسیا ...

دقیقا منم ب بعد فوتش فک میکنم

فقط 38 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🎂🎂تیکر تولد 2 سالگی👑 پرنسس مامانه👑     دعا کنید منم تا سال دیگه مستقل بشم و از خونه مادرشوهر بلند شم....دیگ دارم دیوونه میشم...برام صلوات میفرستید؟؟  
بنظرم مهریه بهتره چون اگ طلاقم خاسی میگی مهرو میبخشم طلاقم بده یجور پشتوانه اس دیگ اگ نباشه شوهرت ...

من میشناسم کسی رو که به بذل مهریه هم نمیتونه طلاق بگیره شوهره رفته قسط بندی کرده مهریه رو سالی یه سکه دادگاه گذاشته خون دختر و خانواده اش هم تو شیشه است از دست این شوهر و خواهر و مادر سلیطه اش

هیچ کس تا حالا با دیدن نیمه پر لیوان؛بیناییش آسیب ندیده. یکم مثبت باش و همینطور که داری برای نداشته هات تلاش میکنی،به داشته هات فکر کن.
1579