2410
2553
عنوان

من خیلی حساسم رو شوهرم بگین چطور فکرمو درست کنم خسته شدم 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 7410 بازدید | 103 پست

اینجوری که نابود میشی

سرتو با چیزی گرم کن. تو مهمونی جایی نباش که شوهرت مدام جلو چشمت باشه. به این فکر کنم همسرتم بعنوان یه ادم عاقل و بالغ میدونه که باید مراقب نگاهش باشه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه وسواس داری درمان کن برو روانپزشک 

اونم خواهرزادشه واقعا چقدر افکارت بد و منفیه!!

چیه انقدر به شوهرتون وابسته این برای خودتون خدا درست کردین اونم یه آدمه 

بعدم هر روز با خودت تکرار کن شوهر تحفه ای نیست که بخاطرش خودمو مریض روحی کنم!!والا

2456

بیخیال عزیز این همه کنترل واسه چیه 

اون اگه بخاد کاری کنه میکنه 

اینجوری خودتو تموم میکنی 

منم یه تایم کوتاهی اینجوری بودم دیدم دارم نابود میشم بیخیال شدم واقعا 

آدماچه ارزشی دارن که بخاطرشون اینهمه عذاب بکشیم

من اول روشوهرم حساس بودم درسته مث شما نه ولی بازم حساس بودم دلم نمیخاس حتی ب کسی نگاکنه یهو ب خودم ا ...

دقیقا همون اتفاق رو ناخواسته خودشما جذبش کردی 

کالری‌چیست؟موجود 👻بیشعوریست‌که‌شبامیره‌توکمد‌لباسا👗👚روتنگ‌میکنه...    خدایا👐ازوزنم بکاه وبرشادیهایم‌بیفزا،برشادیهایم نیفزودی‌هم نیفزودی ولی‌وزنمو‌ یه‌کاریش بکن؛نوکرتم😘
2714
دقیقا همون اتفاق رو ناخواسته خودشما جذبش کردی 

نمیدونم چی بگم ولی همش برمیگرده ب ذات ادم عزیزم ذات کثیف هیچوقت درست نمیشع چه با سخت گیری چه با راحت گذاشتنش مطمئن باش

باید عزت نفستو بالا ببری من خودمم حساسم گیرای الکی میدم درکت میکنم ولی اینجوری خودمونم نابود میشیم، شما روی اندامت اعتماد به نفس نداری فکر میکنی بقیه خوش اندام ترن و همسرت به اونا توجه داره، اگه واقعا نگاهش به بقیه اینجوریه که حق داری ولی اگر فکر شما اینجوریه باید مشاوره بری و عزت و اعتماد به نفس خودتو بالا ببری جوری ک دیگه این چیزا برات مهم نباشه، خودتو از بقیه بهتر بدونی باعث میشه نظر همسرت هم همین باشه

هیچوقت هیچكس حتی همسر رو الویت اول قبل خودتون قرار ندین.اول ارامش و خوشحالی خودت برات مهم باشه خود به خود خوب میشی. هیچكس حتی شوهر ارزششو نداره ادم خودشو اذیت كنه. اینجور اخلاقا بیشتر دافعه ایجاد میكنن

2706