2726
عنوان

عفونت در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 151 بازدید | 25 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من عفونت واژن دارم دکتر پناد داد ۵شب استفاده کردم ولی کامل برطرف نشده چکار کنم؟بازم استفاده کنم؟

تا اخرش استفاده کن روی سطحشم بمال..اگه خوب نشدی باید خود دکتر بهت قرص بده.چون بعضی قرصای عفونت واژینال برای بارداری خطرناکه

زایمان زودرس. نشنیدی اصلا??? وقتی دکتر یچیزی میگه کوتاهی نکن خصوصا عفونت ک حتما باید برطرف بشه

چرا ولی فکرنمیکردم انقد مهم باشه اخه اصلا خارش و سوزش ندارم

توروخدا دعاکنین چیزی نشه و زودخوب شه

2728
مثلا توی آفتابه درست کنم بعدشم دیگه با اب نشورم خودمو؟ این بهتر از ۱۰مین نشستن توی لگنشه؟

خودمو مامانم عفونت داشتیم رفتیم دکتر اینجوری گفت

مامانم میگه از نشستن خیلی بهتره

اره بریز تو آفتابه و دیگه با آب نشور هر چند بار که رفتی همین کارو بکن

چرا ولی فکرنمیکردم انقد مهم باشه اخه اصلا خارش و سوزش ندارم توروخدا دعاکنین چیزی نشه و زودخوب شه

مهمه عزیزم. چیزی نمیشه ب دکترت بگو ک قرصاتو ی خط در میون خوردی ک دوزشو نبره بالا. داروهاتو کامل بخور هفته ای سه روز هم بشین تو وان اب ولرم و جوش شیرین ب مدت بیس دیقه کامل برطرف میشه 

خودمو مامانم عفونت داشتیم رفتیم دکتر اینجوری گفت  مامانم میگه از نشستن خیلی بهتره اره بریز تو ...

راستی دستمال کاغذی مصرف میکنم.حتما باید پارچه ای نخی باشه یا عیبی نداره کاغذی؟

راستی دستمال کاغذی مصرف میکنم.حتما باید پارچه ای نخی باشه یا عیبی نداره کاغذی؟

دستمال کاغذی خیییلی ضرر داره 

چون پرزاش معمولا میچسبه به واژن 

تو سایتاهم سرچ کن دستمال کاغذی برای زن اصلا توصیه نمیشه 

اگه دستمال نخی باشه و هر روز یکی دو بار بشوری خیلی بهتره 

دستمال کاغذی خیییلی ضرر داره  چون پرزاش معمولا میچسبه به واژن  تو سایتاهم سرچ کن دستمال ...

دستمالو بشور و اتو کن یا اگه تو شهرتون آفتاب هست بزار جلو آفتاب 

شاید یکم سخت باشه ولی ارزششو داره به هیچ وجه پشت گوش ننداز

تا اخرش استفاده کن روی سطحشم بمال..اگه خوب نشدی باید خود دکتر بهت قرص بده.چون بعضی قرصای عفونت واژین ...

دکتر قرص واژینال داد دو شب استفاده کردم حساسیت داشتم دیگه نزدم دوباره دکتر گفت پماد استفاده کن الان ۵شبه استفاده میکنم ولی کامل برطرف نشده 

اگه میشه یه صلوات برای سلامتی نی نیم بفرستین ممنونم