1600
1480
عنوان

عفونت در بارداری

146 بازدید | 25 پست

بچه هامن عفونت داشتم دکتر کلوتریمازول داد .بعداز جواب ازمایش ادرار یه قرص دیگه داد.ک تنبلی کردم و کلا ۱۰تا دونه خوردم ازش.حالا میدونم برطرف نشده.میترسم دکترم قاطی کنه😁.. امروز نرفتم ازمایش بدم میشه بگین چیکار کنم تا فردا که عفونت ادراریم خیلی کم بشه؟ به نظرتون نشستن توی اب و جوش شیرینم خوبه؟

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1546

بچها منم باردارم اوایل بارداری ازمایش ادرار دادم و کشت ادرار نداشتم .دوباره کی باید ازمایش بدم میترسم گرفته باشم و عفونت واژن خطر داره چطور بفهمم عفونت واژن دارم

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه یه صلوات برا نی نیم بفرستی سالم بیاد بغلم  خدایا نی نیمو سالم بزارش بغلم 
8
مثلا دولیتر اب چندتا قاشق جوش شیرین بزنم؟

خودتو باهاش بشوری بهتره 

آبشم باید گرم باشه

میتونی یه قاشق غذا خوری و یه قاشق نمک توی دو یا سه لیتر قاطی کنی

از نظر پزشکی هم مشکلی نداره خیلی بهتر از قرصه

من عفونت واژن دارم دکتر پناد داد ۵شب استفاده کردم ولی کامل برطرف نشده چکار کنم؟بازم استفاده کنم؟

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه میشه یه صلوات برای سلامتی نی نیم بفرستین ممنونم 
خودتو باهاش بشوری بهتره  آبشم باید گرم باشه میتونی یه قاشق غذا خوری و یه قاشق نمک توی دو یا س ...

مثلا توی آفتابه درست کنم بعدشم دیگه با اب نشورم خودمو؟ این بهتر از ۱۰مین نشستن توی لگنشه؟

1537
من عفونت واژن دارم دکتر پناد داد ۵شب استفاده کردم ولی کامل برطرف نشده چکار کنم؟بازم استفاده کنم؟

تا اخرش استفاده کن روی سطحشم بمال..اگه خوب نشدی باید خود دکتر بهت قرص بده.چون بعضی قرصای عفونت واژینال برای بارداری خطرناکه

زایمان زودرس. نشنیدی اصلا??? وقتی دکتر یچیزی میگه کوتاهی نکن خصوصا عفونت ک حتما باید برطرف بشه

چرا ولی فکرنمیکردم انقد مهم باشه اخه اصلا خارش و سوزش ندارم

توروخدا دعاکنین چیزی نشه و زودخوب شه

1547