2737
2734
عنوان

خانمايي كه شوهرشون كارمنده بانكه بيايين كارتون دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 518 بازدید | 61 پست

دیگه چی داشته باشین چقد مادرشوهرت حرص مال دنیارو میخوره ،مگه اخر زندگی مرگ نیس چرا اینقد خودمون وعذاب بدیم من  که خداروشکر میکنم  واسه هرچی که دارم دیگه بیشتر ازاین نمیخام

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
رسمی ها خیلی وضعشون بهتره ، شوهر منم شرکتی تو بانک 

شوهر من سه ساله رسمی شده

بنظرم بانک مزایاش خوبه وگرنه همچین حقوق بالایی هم ندارن

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
نه به جان دخترم خيلي حالم بده الان مادرشوهرم زنگ زد عصابمو خراب كرد 

گوش نده عزیزم بگو مال دنیا چیه ،گوش به حرفش نده بحث وعوض کن 

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
استخدام؟

سه ساله رسمی شده قبلش قراردادی بود

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
2738
فدات اخه خيلي مزايا و حقوقشون خوبه هيچ كاري نكرديم 😥

آخه وضعیتتون خیلی نرمال و اوکی هست 

خدارو شکر کن، خیلی ها نصف این چیزایی که داری رو هم ندارن. همیشه بهتر از ماها هم هست پس مقایسه نکن

دست بالای دست بسیاره اگه بنا به مقایسه باشه نمیشه راحت زندگی کرد و ازش لذت برد

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔

بانکی که ماشاالله وضعشون خوبه من شوهرم نظامیه ۱۲ ساله زندگی میکنیم خونه نداریم طلا هم همشو فروختم یه جا سرمایه گذاری کنه کلی هم وام گرفتیم طرف ورشکست شده ماهم دیگه هیچی

این نیز بگذرد...                                   

ببین عزیزم شما نباید برا این چیزا تاپبک بزنی الان تو این وضعیت خییلیی ها فقط ارزو دارن که یه خونه از خودشون داشته باشن و بعد شما که میای اینجوری می گی ممکنه دل یه کسی را بشکونی.

2706