2726

ماشين و خونه چي داريد خقوقتون چقدره چند سال سابقه داريد من شوهرم ده ساله سركاره يه خونه كه سيصد و پنجاه ميليون قيمتشه يه سورن يه مغازه تعويض روغني كه سرمايش صد ميليونه و صد ميليون پس انداز و نزديك چهل ميليون طلا احساس ميكنم هيچي نداريم پسر عموي شوهرم هم كارمنده بانكه خونش يك ميليارد به بالا قيمتشه و ماشين شاستي بلند هم داره احساس ميكنم جا مونديم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس ماها چی بگیم؟؟؟ 🤐 اگه شما احساس میکنی عقبی ما و امثال ما تو آفسایدیم 😂 انشالله خدا زیاد کنه براتون

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
2728

من شوهرم شرکتی بانکه اما خونه ماشین طلا داریم ولی خوب با رسمیها خیلی فرق داریم اما پس انداز نداریم و قسطم میدیم

خدایا امیدم رو تا امید نکن برای باردار شدنم صلوات بفرستید  

شوهرم کارمند بانک صادرات ۱۳ سال سایقه داره

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

خونمون نزدیک ۶۰۰ ملیونه

یه تیبا داریم یدونه هم ساینا😖😖

۱۵۰ گرم طلا دارم😐

هرچی درمیاره میخوریم😆

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
2706