1600
1609

ماشين و خونه چي داريد خقوقتون چقدره چند سال سابقه داريد من شوهرم ده ساله سركاره يه خونه كه سيصد و پنجاه ميليون قيمتشه يه سورن يه مغازه تعويض روغني كه سرمايش صد ميليونه و صد ميليون پس انداز و نزديك چهل ميليون طلا احساس ميكنم هيچي نداريم پسر عموي شوهرم هم كارمنده بانكه خونش يك ميليارد به بالا قيمتشه و ماشين شاستي بلند هم داره احساس ميكنم جا مونديم 

پس ماها چی بگیم؟؟؟ 🤐 اگه شما احساس میکنی عقبی ما و امثال ما تو آفسایدیم 😂 انشالله خدا زیاد کنه براتون

جا نخواهم زد! خستگی ام را در آغوش خواهم کشید و مصمم تر از همیشه، ادامه خواهم داد...                     این خاصیت من است؛ که مشکلاتم را شبیه به انگیزه می بینم و به لطف سختی های مسیر، هر روز قوی تر میشوم! نه جا می زنم نه کم می آورم، می ایستم و ادامه می دهم...                                                                           دوام می آورم و موفق می شوم...   

خواص هل سبز در طب سنتی

کلیک کنید

1522
8
1523

دیگه چی داشته باشین چقد مادرشوهرت حرص مال دنیارو میخوره ،مگه اخر زندگی مرگ نیس چرا اینقد خودمون وعذاب بدیم من  که خداروشکر میکنم  واسه هرچی که دارم دیگه بیشتر ازاین نمیخام

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
رسمی ها خیلی وضعشون بهتره ، شوهر منم شرکتی تو بانک 

شوهر من سه ساله رسمی شده

بنظرم بانک مزایاش خوبه وگرنه همچین حقوق بالایی هم ندارن

هم دربدری داردو هم خانه خرابی،عشق است و مزیّن به هنرهای زیادی
1614