2410
2553
عنوان

خواهرم ب خاطر نمونه برداری خیلی خودشو باخته

| مشاهده متن کامل بحث + 273 بازدید | 29 پست
خواهرم خیلی روحیه اش ضعیفه

روحیه ی ضعیف خیلی بده واقعا! بقیه هم اذیت میشن. 

انقدر خانمها کیست سینه دارن الان! چیز شایعیه و درمان هم داره. اول که ادم فکرش نباید بره به سرطان!!! 

... ولیکن چاره را امروز زور پهلوانی نیست،رهایی با تن پولاد و نیروی جوانی نیست/در این میدان،بر این پیکان هستی سوز سامان ساز،پری از جان بباید تا فرو ننشیند از پرواز!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روحیه ی ضعیف خیلی بده واقعا! بقیه هم اذیت میشن.  انقدر خانمها کیست سینه دارن الان! چیز شایعیه ...

منم بهش میگم اگه دور از جون چیزی هم باشه درمان می کنی درد هس درمانم هس

در دلم بنشسته ای بیرون میا ❤
جدی میگی؟؟؟میگه گفته اصلا توده دیده تشده

خوب دیگه

سرطانم معمولا چندکانونی نیست

هستشا ولی خیلیییی به ندرت

مرکز مشاوره روانشناسی: تهران_ ابتدای خیابان سهروردی جنوبی_ حسام زاده غربی_مرکز مشاوره بهزیستی🌷
2720
دکتر تو مرحله آخر به خواهر من گفت که برای این که کامل مطمئن بشیم ام آر آی براش نوشت. اونجا دیگه دقیق ...

ام ار ای،نمونه نداد یعنی؟نتیجه اش چی بود

وای خدا از زبانت بشنوه

انشالله

وربیفته این سرطان که لذت زندگیو گرفته

البته به هرحال ادما باید بمیرن

یروز جنگه یروز وبا و ...

اما بااین بیماری خیلی استرس زا و اعصاب خرد کن از همچی بدتره

مرکز مشاوره روانشناسی: تهران_ ابتدای خیابان سهروردی جنوبی_ حسام زاده غربی_مرکز مشاوره بهزیستی🌷

چند سال پیش یه تشخیص اشتباه دادن واسه مامانم گفتن مشکوک به سرطان کبده با نمونه برداری کنه

اگه بدونی جی کشیدم بابام به جای اینکه ما رو دلداری بده خودش گریه میکرد.بابام میومد پیش من میگفت سرطان کبد حداکثر ۳ ماه زنده است😐(جای دلداری)مامانم نزدیک بود دوراز جونش فوت کنه از ترس.من دلداری میدادم

بعد نمونه برداری که کرد گفت هیجی نیست الان ۶ سال از اون قضیه میگذره.خدا رو شکر مامانم چیزیش نبود یعنی اگه از ترط دور از جونش ۳ روز دوم نمیاورد.حالا گاهی به روش میارم

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بخاطر همسر خوبم😍
2714
چند سال پیش یه تشخیص اشتباه دادن واسه مامانم گفتن مشکوک به سرطان کبده با نمونه برداری کنه اگه بدونی ...

عزیزم دعا کن خواهر منم مشکلی نداشته باشه بیام تایپیست بزنم بگم 😭

عزیزم دعا کن خواهر منم مشکلی نداشته باشه بیام تایپیست بزنم بگم 😭

ان شالله عزیزم

خیلی بده میدونم.اون موقعه ها پر دهنم افت زدم از استرسو ناراحتی

توکلتون به خدا باشه

ان شالله حس خوب ما بعد از نمونه برداری برا شما هم باشه

چیزی نیست،نگران نباشین

به حق امام رضا تاپیک میزی که چیزی نیست منو هم تگ کن

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بخاطر همسر خوبم😍
ام ار ای،نمونه نداد یعنی؟نتیجه اش چی بود

بعه ام آر آی فرستادش برا نمونه برداری. بعد چون تعداد غده ها کم بود و سایزشون کوچیک بود همونجا کلا غده ها رو در آورد و فرستاد پاتولوژی. بعد 1 هفته هم نتیجه اومد که خدا را شکر فیبروم بودن

بعه ام آر آی فرستادش برا نمونه برداری. بعد چون تعداد غده ها کم بود و سایزشون کوچیک بود همونجا کلا غد ...

خدا رو شکر واسه ماهم دعا کن 💚

بعه ام آر آی فرستادش برا نمونه برداری. بعد چون تعداد غده ها کم بود و سایزشون کوچیک بود همونجا کلا غد ...

نمونه برداری یه هفته نتیجه اش میاد یعنی؟

نمونه برداری یه هفته نتیجه اش میاد یعنی؟

خواهر من ساکن تهرانه. بعد برا عملش اومد پیش ما یزد. فکر کنم 2 هفته 10 روز پیشمون موند تا جوابش بیاد. انشالله که خواهر شما هم به سلامتی کارشون انجام بشه و خوب باشن 

2706