2703
2553

۴۰ ساله اس حدودا پری نمیشده دکتر گفته داری یائسه میشی گفته یه کم سینه هام درد داده گفته مامو بده تو معاینه مشکلی نبوده کامل داده چندتا نقطه ریز دیده شده تو شوند هم هیچ چی دیده نشده ولی دکتر ماموگرافی گفته حتما برو نمونه برداری

فردا میره ببینه دکتر متخصص چی میگه

خیلی ناراحته اصلا حرف میزنه گریه می کنه حتی ب بچه واسم سرایت کرده هرچی ام من میگم فایده نداره فک می کنه وقتی گفته نمونه برداری دور از جون حتما سرطانه

در دلم بنشسته ای بیرون میا ❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

کاریش نمیتونی بکنی. روحیه ش اینطوریه دیگه! ان شاءالله میره میبینه چیزی نیست خیالش راحت میشه. مهم اینه که زد فهمیده و زود داره اقدام میکنه. قطعا چیز خاصی نیست. مامان من انقدر از این نمونه ها داده که حد نداره! فقط چکاپه.

... ولیکن چاره را امروز زور پهلوانی نیست،رهایی با تن پولاد و نیروی جوانی نیست/در این میدان،بر این پیکان هستی سوز سامان ساز،پری از جان بباید تا فرو ننشیند از پرواز!
2714
کاریش نمیتونی بکنی. روحیه ش اینطوریه دیگه! ان شاءالله میره میبینه چیزی نیست خیالش راحت میشه. مهم این ...

خواهرم خیلی روحیه اش ضعیفه

برای منم بود    گفت کیسته    خیلی جالبه ک خود بخود خوب شد   البته ورزش کردم خیلی شاید تاثیر داشته   همسایمونم همینطور شد     اونم رفت گفت چیزی نیس    سوتین سفت ک میبندی از اونه  انشالله چیزی نیس

بماند که میشد کنارم بمانی؛نماندی😢بماند ک کار دلم را ب حسرت کشاندی😔
برای منم بود    گفت کیسته    خیلی جالبه ک خود بخود خوب شد   البته ورزش کردم ...

شمام نقطه ریز بود؟؟شمام رفتی نمونه برداری؟اره اکثرا سوتین سفت می بست قبلا

2706