2726

چیزی که من متوجه شدم ازش اینه نوشته ۲٪ اسپرم نرمال 

همسرت واریکوسل داشته یا داره؟

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چیزی که من متوجه شدم ازش اینه نوشته ۲٪ اسپرم نرمال  همسرت واریکوسل داشته یا داره؟

سه ماه پیش عمل کرده قبل عمل مورفولوژیش صفر بود تحرک هم صفر

مادر شدن شده ارزو ی من  میشه واسه ارزوم یه صلوات بفرستی دوستم         بالاخره به خاست خدا منم باردار شدم😍😍😍
2728
سه ماه پیش عمل کرده قبل عمل مورفولوژیش صفر بود تحرک هم صفر

حدس زدم همسر منم داشت عمل کرد بعد دوسه سال رسید ب ۱۵٪ نرمال 

تحت نظر دکتر ارولوژی هست همسرت 

باید چیزایی بخوره که ب کیفیت اسپرم کمک کنه مثل خرما عسل چیزای گرمی کلا

اونوقتا همسر من مکمل ولمن کانسپشن هم میخورد دکتر منم بهش گفت پودر اینوفولیک هم بخوریم هر دومون

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
حدس زدم همسر منم داشت عمل کرد بعد دوسه سال رسید ب ۱۵٪ نرمال  تحت نظر دکتر ارولوژی هست همسرت&nb ...

شما قبل عمل مورفو همسرتون چند بود پودر اینو فولیک واسه چی خوبه؟

مادر شدن شده ارزو ی من  میشه واسه ارزوم یه صلوات بفرستی دوستم         بالاخره به خاست خدا منم باردار شدم😍😍😍
شما قبل عمل مورفو همسرتون چند بود پودر اینو فولیک واسه چی خوبه؟

والا اونو یادم نیست چند بود اینوفولیک هم برای تخمدان و تخمک مفیده هم دکترم گفت تاثیرش واس اقایون هم اثبات شده

والا اونو یادم نیست چند بود اینوفولیک هم برای تخمدان و تخمک مفیده هم دکترم گفت تاثیرش واس اقایون هم ...

دکترش اقای جنتی هستن و این مدت خییییلی تقویتش کردم تا خدا چی بخادد

خوبه در کل عزیزم همین دکتر ب شوهر من برای مورفو سلنیوم و ال کارنیتین داد و شبی بیست دقیقه گذاشتن کی ...

دقیقا ماام همین کارارو کزدیم

تقریبا آزمایش شوهر منم تو همین‌مایه ها بود من باردار شدم مورفولوژیش یک بود با دارو و اینا رسید ب دو ...

واقعا؟خودتون مشگلی نداشتین؟من تخمدانم پلی کیستیکه

چرا خودمم ذخیره تخمدانم پایینه و برا کیفیت تخمک قرص میخوردم ماهی که باردار شدم حدود ۴۰ تا اوابوست خو ...

دکتر به من گفت برم پیش دکتر رزاقی ولی میترسم 

2706