2726

وای عزیزم این چه امضایی هستش قلبم درد گرفت ...

الهی الهی به حق محمد ص به حق علی ع بزودی مادر شودنت رو خبر بدی...

منم منتظرم بهم گفتن شاید هرگز دیگه باردار نشم...اما باردار شدن ما با خداست ...دکتر وسیله اس

ی امام زاده هست به نام آقا سید محمد تو سامرا فرزند امام هادی و برادر تنی امام حسن عسگری...میگن گهواره داره یعنی زنان برای بچه دار شدن میرن اونجا ... نذر کن نذری که حتما بتونی انجام بدی .. حتی صلوات ...میگن هیچ کس رو نامید بر نمی گردونه... 

منم نذر کردم ... توام نذر کن برات دعا می کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پروردگار متعال در بیان چگونگی فرزنددار شدن زکریا در کهنسالی و طلب فرزند از سوی وی می‌فرماید: «وَ زَکَرِیَّا إِذْ نادى‏ رَبَّهُ رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ»؛[1] و زکریا را [به یاد آور] در آن هنگام که پروردگارش را خواند [و عرض کرد]: «پروردگار من! مرا تنها مگذار [و فرزند برومندى به من عطا کن] و تو بهترین وارثانى».

در روایات وارد شده است، اگر کسی خواهان فرزند باشد، بعد از نماز جمعه دو رکعت نماز با رکوع و سجود طولانی بخواند،[2] آن‌گاه پس از تمام شدن نماز بگوید: «اللَّهُمَّ إِنِّی أَسْأَلُکَ بِمَا سَأَلَکَ بِهِ زَکَرِیَّا إِذْ قَالَ‏ رَبِ‏ لا تَذَرْنِی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ‏ خَیْرُ الْوارِثِینَ‏ اللَّهُمَّ هَبْ لِی‏ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعاءِ اللَّهُمَّ بِاسْمِکَ اسْتَحْلَلْتُهَا وَ فِی أَمَانَتِکَ أَخَذْتُهَا فَإِنْ قَضَیْتَ فِی رَحِمِهَا وَلَداً فَاجْعَلْهُ غُلَاماً وَ لَا تَجْعَلْ لِلشَّیْطَانِ فِیهِ نَصِیباً وَ لَا شِرْکاً». خداوند به او فرزند عطا می‌کند.

این رو 70 بار بخون ... منم می خوام بخونم ... خیلی وقته یکی بهم گفت بخونم اما یادم رفته بود الا یادم اومد  بخون عزیزم 

برای منم دعا کن 

2728
وای عزیزم این چه امضایی هستش قلبم درد گرفت ... الهی الهی به حق محمد ص به حق علی ع بزودی مادر شودنت ...

خبلی ممنونم عزیزم مرسی که جواب دادی😍😘

اومدنت یه معجزه اس خوش اومدی به زندگیم😍
عزیزم از سوره مریم نتیجه گرفتی مامان شدی؟؟؟

سلام عزیزم از سوره مریم که نه ولی بعدش چله سوره حشر گرفتم از اون حاجت گرفتم و مامان شدم

اومدنت یه معجزه اس خوش اومدی به زندگیم😍