1600
1541
عنوان

کیا از چله سوره مریم حاجت گرفتن؟؟

92 بازدید | 5 پست

برای بچه دار شدن....

فرزند عزیزم پس کی قرار است بیایی و دل مادر را شاد کنی؟؟این روزها به شدت احساس تنهایی میکنم..گاهی آنقدر دیوارهای خانه به من فشار می آورند که دیوانه میشم...پس کی قرار است شیر خوردنت، تاتاتی کردنت ،بغل شدنت، شیرین زبانی هایت را ببینم؟؟کی قرار است تو اولین کلمه را به زبان بیاوری و من از شدت ذوق هی از تو خواهش کنم که دوباره تکرار کنی؟؟کی قرار است ذوق کردنت برای رفتن به مدرسه را ببینم؟کی قرار است اولین ها را با هم تجربه کنیم؟؟مادر این روزها غریب و تنهاس تو را در زندگی اش کم دارد خیلی کم دارد...به مادر بگو تا کی باید عکسهای بچه ها را با حسرت ببینم؟و یا از شنیدن مادر شدن اطرافیانم بغض کنم؟فقط به مادر بگو تا کی باید منتظر بمانم؟...فرزندم به تو قول میدهم برایت مادر خوبی شوم فقط بیا😔😔 

وای عزیزم این چه امضایی هستش قلبم درد گرفت ...

الهی الهی به حق محمد ص به حق علی ع بزودی مادر شودنت رو خبر بدی...

منم منتظرم بهم گفتن شاید هرگز دیگه باردار نشم...اما باردار شدن ما با خداست ...دکتر وسیله اس

ی امام زاده هست به نام آقا سید محمد تو سامرا فرزند امام هادی و برادر تنی امام حسن عسگری...میگن گهواره داره یعنی زنان برای بچه دار شدن میرن اونجا ... نذر کن نذری که حتما بتونی انجام بدی .. حتی صلوات ...میگن هیچ کس رو نامید بر نمی گردونه... 

منم نذر کردم ... توام نذر کن برات دعا می کنم 

دوست دارم خداااااا....من منتظره فرزند دومم هستم و میدونم خداوند این لطف رو بهم می کنه...ممنونم‌خدا

تا اونجا که من تو اینترنت دیده چله سوره مریم برای بچه دار شدن نیست ... برای پیدا کرد همسر مناسب خوب و چند مورد دیگه

دوست دارم خداااااا....من منتظره فرزند دومم هستم و میدونم خداوند این لطف رو بهم می کنه...ممنونم‌خدا

پروردگار متعال در بیان چگونگی فرزنددار شدن زکریا در کهنسالی و طلب فرزند از سوی وی می‌فرماید: «وَ زَکَرِیَّا إِذْ نادى‏ رَبَّهُ رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ»؛[1] و زکریا را [به یاد آور] در آن هنگام که پروردگارش را خواند [و عرض کرد]: «پروردگار من! مرا تنها مگذار [و فرزند برومندى به من عطا کن] و تو بهترین وارثانى».

در روایات وارد شده است، اگر کسی خواهان فرزند باشد، بعد از نماز جمعه دو رکعت نماز با رکوع و سجود طولانی بخواند،[2] آن‌گاه پس از تمام شدن نماز بگوید: «اللَّهُمَّ إِنِّی أَسْأَلُکَ بِمَا سَأَلَکَ بِهِ زَکَرِیَّا إِذْ قَالَ‏ رَبِ‏ لا تَذَرْنِی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ‏ خَیْرُ الْوارِثِینَ‏ اللَّهُمَّ هَبْ لِی‏ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعاءِ اللَّهُمَّ بِاسْمِکَ اسْتَحْلَلْتُهَا وَ فِی أَمَانَتِکَ أَخَذْتُهَا فَإِنْ قَضَیْتَ فِی رَحِمِهَا وَلَداً فَاجْعَلْهُ غُلَاماً وَ لَا تَجْعَلْ لِلشَّیْطَانِ فِیهِ نَصِیباً وَ لَا شِرْکاً». خداوند به او فرزند عطا می‌کند.

این رو 70 بار بخون ... منم می خوام بخونم ... خیلی وقته یکی بهم گفت بخونم اما یادم رفته بود الا یادم اومد  بخون عزیزم 

برای منم دعا کن 

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1546
وای عزیزم این چه امضایی هستش قلبم درد گرفت ... الهی الهی به حق محمد ص به حق علی ع بزودی مادر شودنت ...

خبلی ممنونم عزیزم مرسی که جواب دادی😍😘

فرزند عزیزم پس کی قرار است بیایی و دل مادر را شاد کنی؟؟این روزها به شدت احساس تنهایی میکنم..گاهی آنقدر دیوارهای خانه به من فشار می آورند که دیوانه میشم...پس کی قرار است شیر خوردنت، تاتاتی کردنت ،بغل شدنت، شیرین زبانی هایت را ببینم؟؟کی قرار است تو اولین کلمه را به زبان بیاوری و من از شدت ذوق هی از تو خواهش کنم که دوباره تکرار کنی؟؟کی قرار است ذوق کردنت برای رفتن به مدرسه را ببینم؟کی قرار است اولین ها را با هم تجربه کنیم؟؟مادر این روزها غریب و تنهاس تو را در زندگی اش کم دارد خیلی کم دارد...به مادر بگو تا کی باید عکسهای بچه ها را با حسرت ببینم؟و یا از شنیدن مادر شدن اطرافیانم بغض کنم؟فقط به مادر بگو تا کی باید منتظر بمانم؟...فرزندم به تو قول میدهم برایت مادر خوبی شوم فقط بیا😔😔