1662
1605
عنوان

ورم شدیددددد بینی

142 بازدید | 38 پست

چند روزه خیییییلی زشت و گنده شده . چ خاکی بسرم بریزم😭😭😭

نزدیک ۸ ماهه عمل کردم

وضعیت هر جامعه انعکاس دینی ست که آن‌ جامعه دارد. (هگل) 

باید بری پیش دکترت 

یکسال هست که با بیت کوین کار میکنم و از نظرم‌بهترین هست برای کارو سرمایه گذاری چه کسایی که علاقمند کار نتورک هستن و چه کسایی که فقط دوسدارن سرمایشون زیاد بشع میتونم به افراد علاقمندکمک کنم @maria02424 کسایی که میگن کلاهبرداری هست یه تحقیق کنن و ببینن از سال ۹۲تالان بیت کویین چه رشدی داشته و تحلیل ها بخونن که تا کجاااها رشد خواهد کرد دیگه الان بانک ها هم ریسک دارن ریالی که هرروز داره ارزشش کمتر میشع 😕آنچه شرط بلاغ است با تو گفتم خواه پند گیر خواه ملال

سرما نخوردی؟آلرژی نداری؟

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1522
نه😭

بینیت گوشتی یا غضروفی بود؟

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

اگه قبلا گوشتی بود باید یسال صبرکنی

چگونه شرح دهم لحظه لحظه خود را،براے این همه ناباور خیال پرست....💔                                            براے براورده شدن حاجتم یه صلوات😢
بینیم استخونی بود ولی گفت پوستت یکم ضخیمه

پس صبر کن

برامن غضروفی گوشتی بود یکسالونیم بیشتر صبر کردم نشد دوباره عمل کردم بازم چشمم اب نمیخوره😂😂😂

1665
اون ک میگه تا یسال طبیعیه ولی اخه من اعصابم نمیکشه

این بادی که تو میگی خیلیه اخه چجوری طبیعیه باید کمشه دیگه بمرور من دوماهه عمل کردم بادش خیییلیییی کمه گوشتی هم بودم دکترت کی بود ؟!

یکسال هست که با بیت کوین کار میکنم و از نظرم‌بهترین هست برای کارو سرمایه گذاری چه کسایی که علاقمند کار نتورک هستن و چه کسایی که فقط دوسدارن سرمایشون زیاد بشع میتونم به افراد علاقمندکمک کنم @maria02424 کسایی که میگن کلاهبرداری هست یه تحقیق کنن و ببینن از سال ۹۲تالان بیت کویین چه رشدی داشته و تحلیل ها بخونن که تا کجاااها رشد خواهد کرد دیگه الان بانک ها هم ریسک دارن ریالی که هرروز داره ارزشش کمتر میشع 😕آنچه شرط بلاغ است با تو گفتم خواه پند گیر خواه ملال
این بادی که تو میگی خیلیه اخه چجوری طبیعیه باید کمشه دیگه بمرور من دوماهه عمل کردم بادش خیییلیییی کم ...

دکترم‌سلطانی فر خوش بحالت😭😭😭

وضعیت هر جامعه انعکاس دینی ست که آن‌ جامعه دارد. (هگل) 

ایشالله میخابه این باد لعنتی خوشگل مشکل میشی ناراحت نباش. 

کورتون بزن 

راکوتان بخور 

طبیعت و حیوان ها ارث پدر و مادر مارو نخوردن .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوان ها احترام بزاریم .اونا هم خدایی دارن که حقشونو می گیره ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست 
ن باباااا ۸ ماهه دیگه .دیگه امیدی بش ندارم 😥

تل گرام داری با قانون جذب شاید بشه کاری کرد دیدم کسی این مشکل داشت خلشد 

بینی صبا باد داره ها 

شبو باید در نظر بگیری 

طبیعت و حیوان ها ارث پدر و مادر مارو نخوردن .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوان ها احترام بزاریم .اونا هم خدایی دارن که حقشونو می گیره ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست 
راکوتان ضرر نداره؟؟؟

دوز پایین نه 

حامله و شیرده نباید باشی و تو اقدامم نباشی 

1645