2726
عنوان

راهنمایی میخوام واسه جواب ازمایش بتا

| مشاهده متن کامل بحث + 248 بازدید | 27 پست
اره زود رفتی صبر کن  عجله نکن تو ازمایش

اخه خیلی اسخرس دارم چند روزه اصلا خواب ندارم دیگه گفتم ازمایش بدم خیالم راحت بشه ولی باز رو هوا موندم نمیدونم خوشحال باشم یا نه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه خیلی اسخرس دارم چند روزه اصلا خواب ندارم دیگه گفتم ازمایش بدم خیالم راحت بشه ولی باز رو هوا موند ...

خوشحال باش عزیزم جواب ازمایشت خوبه من ۷ روز تاخیر بتام تازه ۱۱۰شده بود

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
2728

اره عزیزم مبارکه بارداری من سر بارداریه دومم بی بی چکام مثبت میشد فردای موعد بتام ۱بود😐

خداجونم میگم چرا تقاص سیبی ک‌حواخانوم خورده رو فقط ما ایرانیا داریم پس میدیم😒😒
اره عزیزم مبارکه بارداری من سر بارداریه دومم بی بی چکام مثبت میشد فردای موعد بتام ۱بود😐

خدا کنه اولین اقداممه خیلی استرس داشتم واسه جواب دکترم گفت سه روز دیگه تکرار کن نگران شدم شوهرمم زود زنگ به مامانش میترسم یه وقت نشه. حالا یه هفته دارم بهش میگم تا دو ماهگی به کسی نگیم😐😐

خدا کنه اولین اقداممه خیلی استرس داشتم واسه جواب دکترم گفت سه روز دیگه تکرار کن نگران شدم شوهرمم زود ...

مطمئن باش هسی ☺ مردا هولن زود میگن من ک سه بار باردار شدم هرسه بار قرار شده بعد تشکیل قلب بگیم و هر سه بار بعد بی بی چک زنگ زده گفته😐😐

خداجونم میگم چرا تقاص سیبی ک‌حواخانوم خورده رو فقط ما ایرانیا داریم پس میدیم😒😒
مطمئن باش هسی ☺ مردا هولن زود میگن من ک سه بار باردار شدم هرسه بار قرار شده بعد تشکیل قلب بگیم و هر ...

😂😂😂😂وای اره کلی سفارشش کردم میگفت اره راست میگی ولی بلافاصله زنگ زد حالا بهش میگم اگه سه روز دیگه ازمایشم خوب نباشه اعدامت میکنم😁

سلام ببخشید شما روز چند پریودی بی بی چک زدین؟ 

سلام عزیزم واسه من چند روز قبل پریود هاله کمرنگ داشت ولی بهتره دو سه روز بعد موعد پریود بی بی چک بزنی من زود ازمایش دادم بتام پایین بود مجبور شدم دوباره ازمایش بدم

فردا موعدمه . زیر دلم درد می‌کنه ینی دارم پریود میشم ؟؟؟؟؟ 

نه لزوما چون حاملگی هم همینطوره هر لحظه فکر میکنی همین حالا پریود میشی. موقع لانه گزینی جنین حس پریودی بهت دست میده ممکنه یکی دو روز خونریزی خفیف هم داشته باشی عادیه