1874
1955

سلاممم دوست جونها امروز روز ۲۸ پریودمه.دو روز بی بی میزنم هاله کمرنگ میندازه.امروز ازمایش دادم بتا ۳۸ سه روز دیگه گفت تکرار کنم.به نظرتون امید وارم باشم  خیلی میترسم تو ذوقم بخوره

مبارک باشه

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.

با خیال راحت سیسمونی کودک خودتون رو  از کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید

(کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید)

1965

خوبه عددش مبارکه

برای ۱۰ثانیه بخون فکر کن!شمر کیه؟!شمر جانباز جنگ صفینه ،۱۳ بار پای پیاده مکه رفته،یه نماز قضا هم نداشته،جانماز اب کشی هم بوده ک اگر میدیدیش میگفتی این پسر پیامبره!                                           حر کیه؟!حر تو عمرش یه رکعت نماز نخونده همون ک آب و بست رو امام حسین همون ک راهو بست نزاشت اقا مسیرشو عوض کنه از اون لاتای اون دوران!                   شمر برا لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت بد رسید حر برا لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت خوب !اینو میگم برای اینکه ؛ نه از نمازو روزه و عباداتت مغرور شو نه ب خاطر گناهانت نا امیدشو!!کی میدونه شاید همون ک از نظر تو بده،  علم دار امام زمان شد من و توی دیندار شمشیر ب دست جلو اقاایستادیم!کی میدونه!فکر کن
وای خدا از دهنت بشنوه شوهرم بلافاصله زنگ زد به مامان خودشو مامان من میترسم سه روز دیگه منفی بشه استر ...

دو روز دیکه هم تکرار کنی نشون میده چرا سه روز؟!

فقط کافیه دو برابر شده باشه 

به سختی به دستش اوردم. خدا دامن همه منتظرهارو زود زود سبز کنه انشالله
1984
جدی خیلی پایین نیست؟زود رفتم واسه ازمایش؟

اره زود رفتی صبر کن  عجله نکن تو ازمایش

برای ۱۰ثانیه بخون فکر کن!شمر کیه؟!شمر جانباز جنگ صفینه ،۱۳ بار پای پیاده مکه رفته،یه نماز قضا هم نداشته،جانماز اب کشی هم بوده ک اگر میدیدیش میگفتی این پسر پیامبره!                                           حر کیه؟!حر تو عمرش یه رکعت نماز نخونده همون ک آب و بست رو امام حسین همون ک راهو بست نزاشت اقا مسیرشو عوض کنه از اون لاتای اون دوران!                   شمر برا لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت بد رسید حر برا لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت خوب !اینو میگم برای اینکه ؛ نه از نمازو روزه و عباداتت مغرور شو نه ب خاطر گناهانت نا امیدشو!!کی میدونه شاید همون ک از نظر تو بده،  علم دار امام زمان شد من و توی دیندار شمشیر ب دست جلو اقاایستادیم!کی میدونه!فکر کن
1974
اره زود رفتی صبر کن  عجله نکن تو ازمایش

اخه خیلی اسخرس دارم چند روزه اصلا خواب ندارم دیگه گفتم ازمایش بدم خیالم راحت بشه ولی باز رو هوا موندم نمیدونم خوشحال باشم یا نه

اخه خیلی اسخرس دارم چند روزه اصلا خواب ندارم دیگه گفتم ازمایش بدم خیالم راحت بشه ولی باز رو هوا موند ...

خوشحال باش عزیزم جواب ازمایشت خوبه من ۷ روز تاخیر بتام تازه ۱۱۰شده بود

1718