1608
1609

بچهاعروسیه پسردایی شوهرم دیگه چندروزه واین مدلودوختم بنظرتون قشنگه یایکی دیگه بخرم ؟به این مدل چه مدل مویی بهش می یادبسته یابازلطفاراهنماییم کنیدچون میخوام خوشکلترین دربیام الان عکس لباسومیزارم

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
توروخداواسه خونه دارشدنم یه صلوات هدیم کنیدانشالله همه ی اونایی که خونه ندارن امسال خونه دارشن😍😍

فروش خطوط رند ٠٩١٢ صفر و كاركرده... ارسال به سراسر ايران 09121000507

کلیک کنید

1522

بزار

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊
1432

خوشگله چندشد؟

السلام علیک یاعلی ابن موسی الرضا💔💔اومدم تاببینم لحظه ی عاشق شدنو به دلم افتاده بودصدازدین آقامنو،دل تنهاموآوردم بایه دنیادلخوشی کمترازآهوکه نیستم میشه ضامنم بشی،اومدم همسایه های پاپرت رو دون بدم دلمو رو دست بگیرم تابهت نشون بدم،روبه روی گنبدت سجده کنم سلام بدم خسته نیستم اگه من از راه دوری اومدم💔💔روبه روت بی اختیاردوباره زانوبزنم میون گریه بگم غریب ودربه درمنم، توروشاهدبگیرم که باخداحرف بزنی میدونم که دست رد بازبه سینم نمیزنی، میدونم شفاعت بی منتت زبون زده به همین امید دلم به مشهدتواومده،توکه اسمت باغم نقاره ها روی لب هاست همه ی صحن طلات ردپای فرشته هاست،دست خالی هیچکس ازدرخونت نمیره یارضا رضامیگم تاقلبم آروم بگیره💔💔 (یاضامن آهوحاجت منم بده ضامن منم بشو)😢😢😢
1403

یه شنیون پایین قشنگ میشه با این

لباسام قشنگه

فقط 33 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت...💓منم بالاخره دو تا خط پررنگ روی بی بی چکم دیدم بعد سه ماه انتظار 💟۹۸/۱۰/۲۲,۵:۴۵💗💗💗💗یا فاطمه زهرا نوه ات رو توی شکمم به خودت و بعد به خدای مهربونم میسپرم💓توی ایام فاطمیه فهمیدم باردارم خودت به حق محسن ات مواظبش باش...

چه مدل مویی بهش می یاد

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
توروخداواسه خونه دارشدنم یه صلوات هدیم کنیدانشالله همه ی اونایی که خونه ندارن امسال خونه دارشن😍😍

آره خیلی قشنگه 

یه ماه پیش عروسی بودم دو سه نفر این مدلی تنشون بود 

خدایا ما رو تو خیلی حساب کردیم❤️خوشحالی ینی چشات هم رنگ عسل باشه ینی یه موخرمایی لپ سوراخی باشی😁😻💍 .  میگن خدا سه چیز رو با ذوق بیشتری آفریده زن ، هنر ، عشق   دوست دارم بدونم خدا موقع آفرینش زن هنرمند عاشق چه حسی داشته                                                                     من یه دخترم با افکاری که روحمو به پرواز در میاره 😻یه نویسنده با رویاهای بزرگ              آقا پسری که باهات تبادل نظر می کنم فکر بد نکن در موردم 😊 
1611