2410
2553

من دیروز ۶ هفته و ۴ روزم بود رفتم سونو فقط ساک حاملگی تشکیل شده بود کیسه زرده و بچه و کلا هیچی نبود...

خیلی نگرانم...

بارداری دوممه بارداری اولن ۶ هفته و ۵ روز رفتم صدای قلبشم شنیدم...

۴ روز بعد تاخیر بتام ۳۹ بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بتات کم بوده احتمالا سنش کمه... 

من 8 هفته و خورده ای رفتم سونو گفت 7 هفته و 3 روزشه صدا قلبشو شنیدم

اما ممکنه پوچ هم باشه، بارداری اول من اینطوری بود ساک خالی

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

برای چی انقدر زود میرید سونو قلب اخه فقط میخواید به خودتون استرس بدید بابا قلب بعضی جنینها دیرترتشکیل میشه .اصل سونو برای تشکیل قلب۸هفته است نه ۶ هفته.اینکه بچه اولتون تو۶هفته قلب داشته دلیل نمیشه که این جنین قلبش تشکیل نشه صبر کن دوباره ۸ هفته یه سونو بده نرید سرخود جنین رو سقط کنید

2714
بتات کم بوده احتمالا سنش کمه...  من 8 هفته و خورده ای رفتم سونو گفت 7 هفته و 3 روزشه صدا قلبشو ...

کی فهمیدی پوچه؟؟؟

دقیقا الان داشتم دربارش میخوندم نشونه هاشو نداشتم..

من دیروز رفتم سن حاملگیمو گفت ۵ هفته

2706