1600
1541

من دیروز ۶ هفته و ۴ روزم بود رفتم سونو فقط ساک حاملگی تشکیل شده بود کیسه زرده و بچه و کلا هیچی نبود...

خیلی نگرانم...

بارداری دوممه بارداری اولن ۶ هفته و ۵ روز رفتم صدای قلبشم شنیدم...

۴ روز بعد تاخیر بتام ۳۹ بود

عزیزم اندازه ساکت چن بود؟

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️یک چیزهایی هیچ وقت عادی نمی شود بچه دار شدن مثل یک جادوست. مثل افسانه ای شیرین و عجیب و غریب که سخت می شود باورش کرد. آخر چطور می شود یک دفعه مادر شد. همین که اولین بار نقطه ای تپنده را نشانت می دهند و می گویند این بچه شماست، همه چیز تغییر می کند. دستت را می گذاری روی شکم و حس می کنی از همین حالا باید قوی تر باشی. باید محافظت کنی از این نقطه تپنده کوچک. باید حامی اش باشی، همراهش باشی. شروع به تکان خوردن که می کند فکر می کنی دیگر خودت نیستی، دیگر پاهایت روی زمین نیست. لذتی وجودت را می گیرد که با کمتر چیزی قابل قیاس است. با گذشت هر روز و هر ماه چقدر عاشق تر می شوی. چقدر قلبت می تپد برایش. برای اویی که هیچ نمی دانی چه شکلی خواهد بود. چشم هایش، دهانش، انگشت هایش. از همین روزهاست که نگرانش می شوی. که چرا تکان نمی خورد، چرا نمی چرخد، چرا با لگدهایش نمی گوید من اینجام. بارداری مثل یک جور جادوست. جادویی که همه چیز را تغییر می دهد. جادویی که تو را تغییر می دهد و دیگر اسمت را برای همیشه عوض می کند. بعد از این کسی هست که تو را مادر صدا خواهد کرد مادر❤️

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1546

بتات کم بوده احتمالا سنش کمه... 

من 8 هفته و خورده ای رفتم سونو گفت 7 هفته و 3 روزشه صدا قلبشو شنیدم

اما ممکنه پوچ هم باشه، بارداری اول من اینطوری بود ساک خالی

پیج اینستا و کانال تل ما واسه خرید لباس نی نی با قیمت مناسب        @helma_layette                                                    .        https://instagram.com/helma_layette?igshid=1x3lmpdvcd5er                                                          پروفایلم عکس دخمل خودمه 😍👶🏻    👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

برای چی انقدر زود میرید سونو قلب اخه فقط میخواید به خودتون استرس بدید بابا قلب بعضی جنینها دیرترتشکیل میشه .اصل سونو برای تشکیل قلب۸هفته است نه ۶ هفته.اینکه بچه اولتون تو۶هفته قلب داشته دلیل نمیشه که این جنین قلبش تشکیل نشه صبر کن دوباره ۸ هفته یه سونو بده نرید سرخود جنین رو سقط کنید

1432
بتات کم بوده احتمالا سنش کمه...  من 8 هفته و خورده ای رفتم سونو گفت 7 هفته و 3 روزشه صدا قلبشو ...

کی فهمیدی پوچه؟؟؟

دقیقا الان داشتم دربارش میخوندم نشونه هاشو نداشتم..

من دیروز رفتم سن حاملگیمو گفت ۵ هفته

1563
نوشته ۴*۴*۵

سن بارداری و سونوت یکی بود؟پریودات منظمه؟

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️یک چیزهایی هیچ وقت عادی نمی شود بچه دار شدن مثل یک جادوست. مثل افسانه ای شیرین و عجیب و غریب که سخت می شود باورش کرد. آخر چطور می شود یک دفعه مادر شد. همین که اولین بار نقطه ای تپنده را نشانت می دهند و می گویند این بچه شماست، همه چیز تغییر می کند. دستت را می گذاری روی شکم و حس می کنی از همین حالا باید قوی تر باشی. باید محافظت کنی از این نقطه تپنده کوچک. باید حامی اش باشی، همراهش باشی. شروع به تکان خوردن که می کند فکر می کنی دیگر خودت نیستی، دیگر پاهایت روی زمین نیست. لذتی وجودت را می گیرد که با کمتر چیزی قابل قیاس است. با گذشت هر روز و هر ماه چقدر عاشق تر می شوی. چقدر قلبت می تپد برایش. برای اویی که هیچ نمی دانی چه شکلی خواهد بود. چشم هایش، دهانش، انگشت هایش. از همین روزهاست که نگرانش می شوی. که چرا تکان نمی خورد، چرا نمی چرخد، چرا با لگدهایش نمی گوید من اینجام. بارداری مثل یک جور جادوست. جادویی که همه چیز را تغییر می دهد. جادویی که تو را تغییر می دهد و دیگر اسمت را برای همیشه عوض می کند. بعد از این کسی هست که تو را مادر صدا خواهد کرد مادر❤️

دوستان به منم کمک کنید من تاریخ اخرین پریودم هفت ابان بود دیروز تیتربتا دادم بالای دویست بود خوبه یعنی این

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا کمکم کن امام زمانمو بشناسم با جهل از دنیا نرم الهی امین
1579