2703
2553
عنوان

مامان بچه های دو نیم ساله بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 435 بازدید | 73 پست
نمیدونم چرا تو این سن با غذا مشکل دارن دختر من فقط گوشت میخوره دیوونم کرده

دیگه شیرشو نده. گوشتم بریز رو و زیرش کته بریز کم کم عادت میکنه. گوشتو ریز قاطی سیب زمینی بده.خودت باید ذائقشو درست کنی

مقایسه نمیکنم عزیزم میخوام بدونم اگه بچه های هم سنش کارایی بلدن منم سعی کنم یادش بدم.ماشالا چه باهوش ...

خوب میکنی.باهاش حرف بزن.اتفاقات روزو تعریف کن.نظرخواهی کن.شعروقصه بخون.وزنش باید ۱۶ باشهقدش هم ۹۸.از نمودارش عقب مونده.بردم فوق تخصص غدد آزمایش نوشت دادیم ولی فعلا وقتش نشده ببریم. اونجوری که خودم فهمیدم کمبود ویتامین دی داره که خودش باعث قدکوتاهی میشه.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آره.پوشک نکن جیش نمیکنه.بخاطر پوشک سردیش میشه.منم مثل شما نگران بودم ولی اولین شب که پوشکش نکردم جاش ...

چه خوب حتما این کارو میکنم همیشه فوبیا دارم جیش کنه و من بیدار نشم تا صبح خیس بمونه

بهترین معلم تو آخرین اشتباهيه که مرتکب شدی
اونایی که از پوشک گرفتین شب هم بدون پوشک هست بچتون؟ دختر من تو خواب اختیار نداره هنوز

من دقیق دخترم 2 سالش بود که از پوشک گرفتمش. دلیلش هم این بود که شبا اصلا پوشکش رو کثیف نمی کرد. الان هم که 6 ماهه بدون پوشک می خوابه هیچ وقت جاش رو کثیف نکرده. من کارمند بودم و مجبور بودم تو یه بازه زمانی از پوشک بگیرمش. واسه همین خیلی باهاش کار کردم که جیش کردن و پیف کردنش رو بتونم  کنترل کنم. مثلا از یه زمانی طرف شب بهش مایعات نمی دادم. 

2720
چه خوب حتما این کارو میکنم همیشه فوبیا دارم جیش کنه و من بیدار نشم تا صبح خیس بمونه

اصلا نگران نباش.پوشک پسر من صبحها راحت یک کیلو میشد‌‌.استرسی شده بودم.ولی از ۱۸ ماهگی دیگه شبها پوشکش نکردم دیدم همون پوشک باعث سردیش بوده.چون پنبه‌س دیگه.دقت کردی خودمون وقتی مای لیدی داریم هی میریم دسشویی؟چون پنبه‌س سردی میاره.اگه تخت نداره و رو زمین میخوابه تشکشو از الیاف درست کن.پنبه خوب نیست.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
خوب میکنی.باهاش حرف بزن.اتفاقات روزو تعریف کن.نظرخواهی کن.شعروقصه بخون.وزنش باید ۱۶ باشهقدش هم ۹۸.از ...

اگه وزنش مثل تولدش میموند که بیچاره میشدم یه توپه قلقلی بود😆😆😆

وزنش ۱۴و۷۰۰ ایناس راضی ام بچه چاق بدم میاد قدش هم ۵۰ بود الان ۹۲ بزور. فکر میکنم یکمی کوتاهه.بچه شما ماشالا قدبلند دنیا اومده ولی خیلی به قد و وزن تولد توجه نکن بعد از تولد طبق ژنتیک پیش میرن

اصلا نگران نباش.پوشک پسر من صبحها راحت یک کیلو میشد‌‌.استرسی شده بودم.ولی از ۱۸ ماهگی دیگه شبها پوشک ...

وای آره بخدا از پد متنفرم درست میگی مشکل از همین الیاف پوشکهاست از امشب شروع میکنیم ممنون🤗🤗🤗

2714
اگه وزنش مثل تولدش میموند که بیچاره میشدم یه توپه قلقلی بود😆😆😆 وزنش ۱۴و۷۰۰ ایناس راضی ام بچه چاق ...

مثل پسر من🤕وقتی تازه عمل شده بودیم و مجبور بودیم این تپلیهارو بغل کنیم چقدر اذیت میشیدیم🤕قددختر شما بهتره.پسرمن ۵۴ بود الان ۹۱.دکترهم گفت بدنیست ولی اینکه میگی ۶ ماهه رشدش متوقف شده باید بررسی بشه. که اونم معلوم شد ویتامین دیش کمه.

وای آره بخدا از پد متنفرم درست میگی مشکل از همین الیاف پوشکهاست از امشب شروع میکنیم ممنون🤗🤗🤗

موفق باشی😉😁زیرش زیرانداز بنداز و یه شلوار نخی پاش کن بذار کیف کنه.

مثل پسر من🤕وقتی تازه عمل شده بودیم و مجبور بودیم این تپلیهارو بغل کنیم چقدر اذیت میشیدیم🤕قددختر شم ...

آره روزای اول خیلی سخت بود من به مامانم میگفتم نده بغلم من شیر ندارم  دست از سرم بردارین🙈😂😂😂

پس بخاطر ویتامین دی بوده مطمئن باش بسرعت دوباره قد میکشه😍

پسر من دو سال و نه ماهشه

خوب حرف میزنه... جیششم میگه 

دوسال و چهار ماهگی کامل از پوشک گرفتم

غذاش یه روز،خوبه یه روز،بد

قدشو دقیق نمیدونم

وزنش ۱۴ کیلوئه

‏کرونا تموم شد بمن نگین میای بریم بیرون یانه فقط لوکیشن بفرستین
2706