2726
عنوان

مامان بچه های دو نیم ساله بیاین

435 بازدید | 73 پست

بگین بچه هاتون چه کارایی بلدن چه بازیهایی بلدن؟ خوب حرف میزنن شعر بلدن؟ بدون اشتباه دستشویی میرن؟ دختر من خیلی گریه میکنه و سر هر چیز بیخودی جیغ میزنه بچه های شما چطور؟ لطفا قد و وزن بچه هات نم بگین

بهترین معلم تو آخرین اشتباهيه که مرتکب شدی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دو ساله نیمه حرف میزنه جیش و نمیگه وزنشم ۱۱ بزور .غذام بزور باید بدم.

دختر منم بیشتر روزا یه وعده درستو حسابی میخوره از بس شیر میخوره همیشه بی اشتهاس

دوساله ونیمه بود کامل جیشو میگفت 

ولی جیغ جیغ لجبازی زیاد الان سه سالشه هنوز جیغ لجبازی میکنه 

کامل حرف میزنه چند تا شعر بلده 

تا 20بلد 

وبازی های مختلف 

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.

دو سالو ۴ ماهشه 

حرف نمیزنه 

کلمه میگه چنتایی 

دستور پذیریش خوبه 

کلی کمکم میکنه

از پوشک گرفتمش تقریبا 

وزنش تقریبا ۱۳ قدش اخرین بار ۹۵ 

شیطونه ولی 

😬😬😬😬
دوسال ونیمشه ده کیلووو غذا خوردنش افتضاح پی پی رو میگه جیشم یه قطرش میریزه شورتس بعدمیگخ

وای این مشکلو ما هم داریم دیر میرسه به دستشویی

دختر دو سال و نیمه دارم عزبزم. در حد یه آدم بالغ خوب حرف میزنه، نظر میده، جمله های از خودش میگه، شعرهای مهد کودکش رو بلده تبلیغات تلویزیونو حفظه، نقاشی های تا حدودی منظم میکشه، کم حوصله هست و سر چیزهای کوچیک گریه میکنه و از کوره در میره. غذا خوردنشم درست حسابی نیست یه روز میخوره یه روز نمیخوره. متاسفانه هنوزم پوشکی هست و در این زمینه همکاری نمیکنه.وزنش سیزده کیلو قدشم هشتاد و شش هفت اینطورا. 

دختر منم دوسال ونیمه از یکسالگی حرف زد الان کامل مثل خودمون صحبت میکنه.بازیای معمولی میکنه مث خمیر بازی خاله بازی.هنوز از پوشک نگرفتمش😑

دختر من گاهی حوصلش سر میره نق میزنه ولی معمولا نه.جیغم نمیزنه

کوچیکتر ک بود خیلی نق نقو بود الان خوب شده 

وزنش 10کیلو

هرکس به طریقی دل مامیشکند،بیگانه جدادوست جدامیشکند😔😔😔
دختر منم بیشتر روزا یه وعده درستو حسابی میخوره از بس شیر میخوره همیشه بی اشتهاس

هنوز شیر میدی مگه 

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.
2706