1600
1480
عنوان

مامان بچه های دو نیم ساله بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 344 بازدید | 72 پست
پسر من باید میبردم واسه قدو وزن بعد تولد یادم رفته الان ی هفته گذشته البته درگیرم چون عروسی خواهرم ...

ماشالا خیلی خوبه که میتونه بشماره و رنگها رو میشناسه عالیه😍

میکروپیگمنتشن میکروبلیدینگ تتو بدن سوال داشتین بپرسین

مقایسه نکن.بچه من ۱۸ ماهگی کامل حرف زد.جیش و پی پی روهم میگه ولی یه مدته جیششو نگه میداره دیوانم کرده😢لج میکنه .از شدت فشار خودشو میکشه روفرش ولی نمیره جیش کنه.از کوچیکیش هم عاشق فوتباله.۷ ماهگی که چاردست وپامیرفت توپو بادستش قل میداد😂😂😂قصه شنگول و منگول و کدوقلقله زن و پسری که بی ادب بود(من دراوردی خودمه😁)رو بلده.چندتاهم شعر حفظه.صلواتم بلده.اما رشدش عقب افتاده.بردمش آزمایش داده هنوز نرفتیم پیش دکترش.وزن تولدش  ۴۱۲۰ بود الان ۱۴

قد تولدش هم ۵۴ بود الان ۹۱

واین نیز........بگذرد🤔
مال من سه سالشه،از 18 ماهگی کامل حرف میزد،شعر،نقاشی،چند کلمه انگلیسی،شمردن تا 10 رو هم بلده،ولی ریزه

ماشالا چه باهوش اسپند دود کن. نقاشی بچه بعد سه سالگی میکشه

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

1546
مقایسه نکن.بچه من ۱۸ ماهگی کامل حرف زد.جیش و پی پی روهم میگه ولی یه مدته جیششو نگه میداره دیوانم کرد ...

مقایسه نمیکنم عزیزم میخوام بدونم اگه بچه های هم سنش کارایی بلدن منم سعی کنم یادش بدم.ماشالا چه باهوش قد و وزنشم خوبه دخترم ۴ونیم بود قدش همینجوریه

اونایی که از پوشک گرفتین شب هم بدون پوشک هست بچتون؟ دختر من تو خواب اختیار نداره هنوز

شبا پوشکش میکنم 

ولی ظهر که میخوابه نه خودشو خیس نمیکنه تا بیدار بشه

😬😬😬😬
اونایی که از پوشک گرفتین شب هم بدون پوشک هست بچتون؟ دختر من تو خواب اختیار نداره هنوز

آره.پوشک نکن جیش نمیکنه.بخاطر پوشک سردیش میشه.منم مثل شما نگران بودم ولی اولین شب که پوشکش نکردم جاشو خیس نکرد.زیرش زیرانداز بذار دم صبح هم ببرش جیش.

واین نیز........بگذرد🤔
دختر من خوب حرف می زنه. جمله بندیاش هم درسته. گاهی اوقات جیشش رو زود نماد بگه. خلاصه تو راه دستشویی ...

یه سری از رنگ ها رو بلده. اعداد هم یه مقدارش رو بلده. نقاشی فقط خط خطی بلده. ولی مثلا دروز یه گردالی کجو کوله کشده میگه این تخم مرغه. خمیر بازی ( شن آریا) هم بلده فقط با قالباش بازی کنه. خودش به خمیر شکل نمیده. دوست داره بریزه تو قالب

پسر من تقریبا خوب حرف میزنه . تازه داره جمله بندیاشو کامل میکنه. خیلی شلوغه کلا. غذا با مکافات میخور ...

نمیدونم چرا تو این سن با غذا مشکل دارن دختر من فقط گوشت میخوره دیوونم کرده

8
نمیدونم چرا تو این سن با غذا مشکل دارن دختر من فقط گوشت میخوره دیوونم کرده

دیگه شیرشو نده. گوشتم بریز رو و زیرش کته بریز کم کم عادت میکنه. گوشتو ریز قاطی سیب زمینی بده.خودت باید ذائقشو درست کنی

مقایسه نمیکنم عزیزم میخوام بدونم اگه بچه های هم سنش کارایی بلدن منم سعی کنم یادش بدم.ماشالا چه باهوش ...

خوب میکنی.باهاش حرف بزن.اتفاقات روزو تعریف کن.نظرخواهی کن.شعروقصه بخون.وزنش باید ۱۶ باشهقدش هم ۹۸.از نمودارش عقب مونده.بردم فوق تخصص غدد آزمایش نوشت دادیم ولی فعلا وقتش نشده ببریم. اونجوری که خودم فهمیدم کمبود ویتامین دی داره که خودش باعث قدکوتاهی میشه.

واین نیز........بگذرد🤔
آره.پوشک نکن جیش نمیکنه.بخاطر پوشک سردیش میشه.منم مثل شما نگران بودم ولی اولین شب که پوشکش نکردم جاش ...

چه خوب حتما این کارو میکنم همیشه فوبیا دارم جیش کنه و من بیدار نشم تا صبح خیس بمونه

من دقیق دخترم 2 سالش بود که از پوشک گرفتمش. دلیلش هم این بود که شبا اصلا پوشکش رو کثیف نمی کرد. الان هم که 6 ماهه بدون پوشک می خوابه هیچ وقت جاش رو کثیف نکرده. من کارمند بودم و مجبور بودم تو یه بازه زمانی از پوشک بگیرمش. واسه همین خیلی باهاش کار کردم که جیش کردن و پیف کردنش رو بتونم  کنترل کنم. مثلا از یه زمانی طرف شب بهش مایعات نمی دادم. 

چه خوب حتما این کارو میکنم همیشه فوبیا دارم جیش کنه و من بیدار نشم تا صبح خیس بمونه

اصلا نگران نباش.پوشک پسر من صبحها راحت یک کیلو میشد‌‌.استرسی شده بودم.ولی از ۱۸ ماهگی دیگه شبها پوشکش نکردم دیدم همون پوشک باعث سردیش بوده.چون پنبه‌س دیگه.دقت کردی خودمون وقتی مای لیدی داریم هی میریم دسشویی؟چون پنبه‌س سردی میاره.اگه تخت نداره و رو زمین میخوابه تشکشو از الیاف درست کن.پنبه خوب نیست.

واین نیز........بگذرد🤔
1396
خوب میکنی.باهاش حرف بزن.اتفاقات روزو تعریف کن.نظرخواهی کن.شعروقصه بخون.وزنش باید ۱۶ باشهقدش هم ۹۸.از ...

اگه وزنش مثل تولدش میموند که بیچاره میشدم یه توپه قلقلی بود😆😆😆

وزنش ۱۴و۷۰۰ ایناس راضی ام بچه چاق بدم میاد قدش هم ۵۰ بود الان ۹۲ بزور. فکر میکنم یکمی کوتاهه.بچه شما ماشالا قدبلند دنیا اومده ولی خیلی به قد و وزن تولد توجه نکن بعد از تولد طبق ژنتیک پیش میرن

اصلا نگران نباش.پوشک پسر من صبحها راحت یک کیلو میشد‌‌.استرسی شده بودم.ولی از ۱۸ ماهگی دیگه شبها پوشک ...

وای آره بخدا از پد متنفرم درست میگی مشکل از همین الیاف پوشکهاست از امشب شروع میکنیم ممنون🤗🤗🤗

اگه وزنش مثل تولدش میموند که بیچاره میشدم یه توپه قلقلی بود😆😆😆 وزنش ۱۴و۷۰۰ ایناس راضی ام بچه چاق ...

مثل پسر من🤕وقتی تازه عمل شده بودیم و مجبور بودیم این تپلیهارو بغل کنیم چقدر اذیت میشیدیم🤕قددختر شما بهتره.پسرمن ۵۴ بود الان ۹۱.دکترهم گفت بدنیست ولی اینکه میگی ۶ ماهه رشدش متوقف شده باید بررسی بشه. که اونم معلوم شد ویتامین دیش کمه.

واین نیز........بگذرد🤔
1547