2737
2734

گیج شدم سونوگرافی های اول گفتن ۲۶ آذر ولی سونوگرافی های آخری میگن ۱۹ آذر.

اولین روز آخرین پریودم ۱۹ اسفند

میشه برای اینکه زایمان خوبی داشته باشم و نینی رو بسلامتی دنیا بیارم یه صلوات مهمونم کنی  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

هفته یک...26اسفند

هفته 10.....بیست و نه 29اردیبهشت

هفته 20....ششم مرداد

هفته 30....چهاردهم مهر

الان درست 39هفته رو تموم کردی خانوم.

خدا بهت فرج خیر بده

تاپیک بامداد خمار🍀گروه سبز🍀وزن اولیه ۷۰🍀وزن هدف65🍀                                                                                     تاریخ شروع 1401/11/26                                                       یکشنبه۷ اسفند 69                                                               یکشنبه ۱۴ اسفند ۶۸.۲۰۰
شکمه اولته؟ معاینه لگن شدی؟

اره گلم.

لگنم گفته نرماله.دهانه رحم هم نرم شده ولی هیچ دردی ندارم اخه پس کِی دردم شروع میشه ۶ روزم مونده

میشه برای اینکه زایمان خوبی داشته باشم و نینی رو بسلامتی دنیا بیارم یه صلوات مهمونم کنی  
هفته یک...26اسفند هفته 10.....بیست و نه 29اردیبهشت هفته 20....ششم مرداد هفته 30....چهاردهم مهر ا ...

۳۹ رو تموم کردم یا ۳۹ رو شروع کردم😲

۳۹ رو تموم کردم یا ۳۹ رو شروع کردم😲

تموم کردی وارد هفته چهلم شدی 

یعنی دیگه تو این هفته بدنیا میاد

تاپیک بامداد خمار🍀گروه سبز🍀وزن اولیه ۷۰🍀وزن هدف65🍀                                                                                     تاریخ شروع 1401/11/26                                                       یکشنبه۷ اسفند 69                                                               یکشنبه ۱۴ اسفند ۶۸.۲۰۰
2706