2733
2734

سلام دوستان 

چند روز پیش برای بچه داداشم اسباب بازی خریدم 

بچه داداشم و زن داداشم خونه بابام بودن منم اسباب بازی ها رو خونه بابام به بچه دادم

دیشب رفتم خونه بابام 

دیدم اسباب بازی ها همونجا موندن و زن داداشم اسباب بازی ها رو نبرده با خودش واسه بچه ...... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

شاید فراموش کرده یا دستش پر بوده و نمیتونسته اون روز ببره فعلا هیچی نگو ببین سری بعد میبره یا نه. بعدا عکس العمل نشون بده

مهربونم اگه دوست داشتی برای ارزوی پسرکم   که داشتن خواهر و برادر است با آمینی مهمونمون کن مهربونم❤

اووووووووه. فکر کردم چی شده

یا یادش رفته ببره، یا فکر کرده خریدی که همونجا بازی کنه

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   

احتمال اول

شاید جا گذاشته

احتمال دوم

شاید نبرده ک هر وقت میاداونجا نخواد هی ببره بیاره اونجا بچه راحت بازی کنه

احتمال خبیثانه سوم

شاید نبرده ک داداشت این محبت عمه بچشو نبینه و کلا اسباب بازیا رو در شان طفل خود نمیبیند ک اگه این باشه خیلی بده🤨

خنده بر لب میزنم تا کَس نداند راز مَن...وَرنه این دنیا که مادیدیم خندیدن نداشت...
2706