2726
عنوان

نمیدونم برای چی انقدر بی محلی میکنه(مادرشوهر)

| مشاهده متن کامل بحث + 1503 بازدید | 138 پست
ببين تو هم تحويل نگير بگو والا توفيق اجباريه اومدن من به خونه شما خودت رو بگير هروقت ميري كتاب ببر ب ...

بخدا بلد نیستم از این کارا هزاران باز شده امدم سر سنگین باشم نشده دلم نمیاد 

شادی روح عموی جوونم صلوات

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بخدا جلو پدرشوهرم ومادرشوهرم توی روشون فحش دادشون

حالا تو كه اهل فحش دادن نيستي ولي خودتو بگير صميمي نشو شيك و مرتب برو ميري خونشون حتما پاپوش يا دمپايي شيك روفرشي ببر بپوش پا برهنه راه نرو. لباسات شيك باشه زياد دم سينك واينستا يه تعارف كن براي كمك اگه گفت نه تشكر كن برو بشين سر خودتو گرم كن با شوهرت حرف بزن يه كاري يه مشكلي بهونه كن شب نمون خونشون

من گفتم ترک ها عروس دوستن منم عاشق مادر شوهر و اینا بودم اما متاسفانه برعکس شد

عزيزم آخه مشكل اينجاست كه تركا اوغلان پرستن😄 مادرشوهرت فكر ميكنه پسرش رو ازش گرفتي احتمالا بخاطر همين اذيتت ميكنه

حالا تو كه اهل فحش دادن نيستي ولي خودتو بگير صميمي نشو شيك و مرتب برو ميري خونشون حتما پاپوش يا دمپا ...

از وقتی جاریم حامله شده اصلا به من محل نمیدن به شوهرم گفتم فقط اون حامله شده من بچم و لک لک ها آوردن 

عزيزم آخه مشكل اينجاست كه تركا اوغلان پرستن😄 مادرشوهرت فكر ميكنه پسرش رو ازش گرفتي احتمالا بخاطر هم ...

والا انقدر شوهر من به دردش میخوره برادر شوهرم به دردش نمیخوره

2706