2737
2734
عنوان

نمیدونم برای چی انقدر بی محلی میکنه(مادرشوهر)

| مشاهده متن کامل بحث + 1503 بازدید | 138 پست
چه توقعی داری  ول کن برو برای خودت چایی دم کن تلویزیون نم روشن بشین پاش‌  خودتو ناراحت نگی ...

شوهرمم خودش می بینه مامانش بی محلی میکنه اما میگه چیکار کنم خب نمیتونم بدم عوضش کنم بعد دوهفته امدم خونشون یه قرمه سبزی گذاشته 

شادی روح عموی جوونم صلوات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرمم خودش می بینه مامانش بی محلی میکنه اما میگه چیکار کنم خب نمیتونم بدم عوضش کنم بعد دوهفته امدم ...

خوبه که

میشه برای شادی روح مامان جون ،پدر بزرگ،خالم ،دختر خالم و مامان بزرگم با دلهایه مهربونتون ۵ تا صلوات بفرستین 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹اگه فرستادین لایک کنین یا بهم بگین😘🌹
2731
نمیشه خیلی دوره خونمون 

اهل کجایین

میشه برای شادی روح مامان جون ،پدر بزرگ،خالم ،دختر خالم و مامان بزرگم با دلهایه مهربونتون ۵ تا صلوات بفرستین 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹اگه فرستادین لایک کنین یا بهم بگین😘🌹
2738

من مادرشوهرم فرشتس بخدا.ولی خواهرشوهرم کرم داره.وقتی میبینم خودشو میگیره منم بدتر ازون اخم و بی محلی میکنم بعد چون خوب میدونه من لجبازم (افتخار نمیکنم ب این رفتارم.اصلا رفتار خوبی نیست خودم خیلی ازش اسیب دیدم)زود کوتاه میاد و کم میاره

پدر،بی تکرارم!جاودانه بمان برایم😍😘
خیلی خدا لعنتشون کنه کاراشونو که با من برگردونه تو زندگیشون سر خودشون بیاد خیلی اذیتم 

خانمای ک اولش اذیت میشن اخرش خیلی شوهراشون خوب میشه باهاشون و دست دخالت ازشون کوتاه میشه

پدر،بی تکرارم!جاودانه بمان برایم😍😘
من مادرشوهرم فرشتس بخدا.ولی خواهرشوهرم کرم داره.وقتی میبینم خودشو میگیره منم بدتر ازون اخم و بی محلی ...

مشگل من اینه اخه مادر شوهرم جوونه پیر نیس که بهونه بگیره

شادی روح عموی جوونم صلوات
خیلی دوره

اومد صحبت کن باهاش بگو چیزی شده مامان از من ناراحتین

2706