1989
1955

اصلا کاری نکردم نمیدونم دردش چیه دو ماهی میشه با اون عروس باهم میگن و میخندن به من بی محلی میکنه دیشب مجبور شدم بیام خونشون و شب بخوابم الان پا شده رفته بیرون منم و پسرم تنهاییم خیلی حرصم گرفته 

شادی روح عموی جوونم صلوات

مریضه

میشه برای شادی روح مامان جون ،پدر بزرگ،خالم ،دختر خالم و مامان بزرگم با دلهایه مهربونتون ۵ تا صلوات بفرستین 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹اگه فرستادین لایک کنین یا بهم بگین😘🌹

خرید آنلاین ماهی و میگو جنوب / صید روز را با قیمت مناسب سفارش دهید

احتمالن اون عروسش یه کرمی ریخته🥴🤷‍♀️

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤
1983

پاشو به شوهدت بزنگ بگو من میرم خونه تو هم ناهار بیا خونه خودمون تو راه هم به مادرشوهرت پیام بده ببخشین مزاحمتون شدیم ما رفتیم خونه

بسم الله الذی لایضر مع اسمه شیئ فی الارض و لا فی السماء و هو السمیع العلیم برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم .... خدایا ریشه این کرونا رو نابود کن 
همه کار براشون کردم نمیدونم چه مرگشه

دیگه هیچکار نکن

میشه برای شادی روح مامان جون ،پدر بزرگ،خالم ،دختر خالم و مامان بزرگم با دلهایه مهربونتون ۵ تا صلوات بفرستین 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹اگه فرستادین لایک کنین یا بهم بگین😘🌹
1984
اجبار در چه حدی بود که موندی خونش.. سعی کن دیگه خودتو تو این شرایط قرار ندی... کمتر برو بیا...

ماشینمون خراب شد وسیله نداشتیم بریم شوهرمم رفت دنبال ماشین

چه توقعی داری  ول کن برو برای خودت چایی دم کن تلویزیون نم روشن بشین پاش‌  خودتو ناراحت نگیر خوشحال گیشه   بس که مردا پیش ماماناشون چقلی ما رو میکنن  مطمئن باش

🌺🌺اَللّهُمَّ اشفِ‌کُلَّ مَریضِِ🌺🌺

خونه یه شما از مادر شوهرت خیلی دوره،اگه نزدیکه برگرد خونه

1976
چه توقعی داری  ول کن برو برای خودت چایی دم کن تلویزیون نم روشن بشین پاش‌  خودتو ناراحت نگی ...

شوهرمم خودش می بینه مامانش بی محلی میکنه اما میگه چیکار کنم خب نمیتونم بدم عوضش کنم بعد دوهفته امدم خونشون یه قرمه سبزی گذاشته 

شوهرمم خودش می بینه مامانش بی محلی میکنه اما میگه چیکار کنم خب نمیتونم بدم عوضش کنم بعد دوهفته امدم ...

خوبه که

1718