2737
2734
عنوان

کیا مستاجرن.بیاین دوره هم باشیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 888 بازدید | 123 پست
همه امیدم به این طرح ملی مسکن بود که اونم سریع ظرفیتش تکمیل شد ونتونستم ثبت نام کنم. دلم داره میترکه

الاهی من درکت میکنم خیلی سخته شما بچه داری؟؟

شمایی که داری امضامو میخونی😎بله با شمام              امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😘

ماتهران اجاره نشینیم وکاروزندگیمون اینجاست رفتیم شهرستان خونه ساختیم الان خیلی پشیمونم

🌿ࡐ‌ܟُܿــבاܢ̣ܣࡅ߳ܝ‌ࡅ࡙ࡍ߭ ܭَܝ̇‌ࡅ࡙ࡅ߭ܣـ ܢ̣ܝ‌ߊ‌ی ܢ݆ߺࡅ߭ߊ‌ܣـ ߊ‌ܢܚࡅ߳🌿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای نگو وسیله ها تواسباب کشی ازبین میره

نمیدونم، میگم که تجربه نداشتم :)) 

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍
2728
همه امیدم به این طرح ملی مسکن بود که اونم سریع ظرفیتش تکمیل شد ونتونستم ثبت نام کنم. دلم داره میترکه

این مسکن ملی همش دروغه.هیچکی نتونسته تا حالاثبت نام کنه

عزیزان یه صلوات بفرستیدیه خونه بهتر بخریم انشاالله.لایک کنید منم بفرستم براتون انشالله حاجت روا شید.الهم صلی علی محمد وال محمد🥰🥰
2738
بعد که همش خواستی الاخون والاخون باشی میفهمی خوبه یا بد هی وسایلاتو باید با خونه جدید وفق بدی

وسیله جدید میخری کلی:)) 

باحاله ها

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍
این طرح ملی مسکن تو شهر شما نیست؟!  میخوای یه سوال بپرس.

مسخرس اون. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
بعد که همش خواستی الاخون والاخون باشی میفهمی خوبه یا بد هی وسایلاتو باید با خونه جدید وفق بدی

یا فرش کم میاری یا موکت....پرده وای هرجامیری بایدبخری

نیازی ب پرواز نیست.همین پایین بالاترازخیلیام❤
منم مستاجر اما خوبه که😐 مامانم میگه ملت دوسدارن خونه دار بشن تو خلی:))  اخه باحاله هرسال تو ...

چه مادر خوبی مامانت داره دلداریت میده 😁

شمایی که داری امضامو میخونی😎بله با شمام              امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😘
هست ولی عمرا شوهرم زیر بارنمیره....فقط میگه ویلایی

اخ راست میگه:)) 

منم فقط تو ویلایی میتونم زندگی کنم. از آپارتمان جدا خوشم نمیاد. 

برای همین خونمون هم کلی گشتیم تا ویلایی خوب پیدا کنیم. 

2706