1608
1609
عنوان

کیا مستاجرن.بیاین دوره هم باشیم.

737 بازدید | 123 پست

پس کی خونه میخریم...دوست دارم یه خونه داشته باشم والا میترسم ارزوب دل بمونم.....

نیازی ب پرواز نیست.همین پایین بالاترازخیلیام❤

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

منم مستاجر اما خوبه که😐

مامانم میگه ملت دوسدارن خونه دار بشن تو خلی:)) 

اخه باحاله هرسال تو یه خونه زندگی کنی. 

ما هیچوقت مستاجر نبودیم، سال اولمونه! تا اینجاش باحال بوده. 

وقتی میخندی، بین لب هات و گونه ت یه چاله میفته. بگو منو همونجا دفن کنن:(((      وقتی یه آدم پولدار بی پول میشه، تا صدسال هنوز بوی پول میده. ولی وقتی یه آدم فقیر پولدار میشه تا صدسال بوی عقده هاشو میده. 
1613

من مستاجر نیستم پدرشوهرم خونه خریده برامون

ولی دلم میخواد خودمون خونه بخریم از زیر منت اینا دربیایم والا کشتن مارو با این خونه فکستنی

مهره ی مار روزگارمی عشق موندگارمی نفس....
من مستاجر نیستم پدرشوهرم خونه خریده برامون ولی دلم میخواد خودمون خونه بخریم از زیر منت اینا دربیایم ...

اره دیگه خونه ای ک بنام خودتون باشه

این طرح ملی مسکن تو شهر شما نیست؟! 

میخوای یه سوال بپرس. 

وقتی میخندی، بین لب هات و گونه ت یه چاله میفته. بگو منو همونجا دفن کنن:(((      وقتی یه آدم پولدار بی پول میشه، تا صدسال هنوز بوی پول میده. ولی وقتی یه آدم فقیر پولدار میشه تا صدسال بوی عقده هاشو میده. 
نمیدونم چرانمیشه پس انداز کرد....بازقبلا ارزون بود الان چی ....اووه 

من خیلی دلم میخواد خونه بخرم ی خونه پنجاه متری هم راضیم با اینکه ما شهرستانیم ولی خونه ها خیلی گرونن دیگه دارم دیوونه میشم 😭😭😭😭😭😭😭

شمایی که داری امضامو میخونی😎بله با شمام              امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😘
1615

همه امیدم به این طرح ملی مسکن بود که اونم سریع ظرفیتش تکمیل شد ونتونستم ثبت نام کنم. دلم داره میترکه

تــــــــــ💜ــــو که باشی بس است مگر من جز نفــــــــــــــس چه میخواهـــم😍

منم خونه ی مادربزرگ شوهرم هستم

اذیتم

اگه خدا بخواد قراره اواخر سال دیگه جابه جا بشم و برم خونه ی پدرشوهرم که قرار بود از اول بریم توش ولی مستاجر داشت

خونه خیلی داغونه زیاد رسیدگی میخواد ولی مطمنم اعصابم اونجا راحتتره

بعدم طبقه سوم بدون اسانسوره

فقط 30 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بالاخره مامان شدم😍
منم مستاجر اما خوبه که😐 مامانم میگه ملت دوسدارن خونه دار بشن تو خلی:))  اخه باحاله هرسال تو ...

وای نگو وسیله ها تواسباب کشی ازبین میره

منم مستاجر اما خوبه که😐 مامانم میگه ملت دوسدارن خونه دار بشن تو خلی:))  اخه باحاله هرسال تو ...

بعد که همش خواستی الاخون والاخون باشی میفهمی خوبه یا بد

هی وسایلاتو باید با خونه جدید وفق بدی

فقط 30 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بالاخره مامان شدم😍
1523
همه امیدم به این طرح ملی مسکن بود که اونم سریع ظرفیتش تکمیل شد ونتونستم ثبت نام کنم. دلم داره میترکه

الاهی من درکت میکنم خیلی سخته شما بچه داری؟؟

شمایی که داری امضامو میخونی😎بله با شمام              امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😘
وای نگو وسیله ها تواسباب کشی ازبین میره

نمیدونم، میگم که تجربه نداشتم :)) 

این مسکن ملی همش دروغه.هیچکی نتونسته تا حالاثبت نام کنه

دوستان توسیکل ای یو ای هستم.لطفابرام دعاکنیدباردارشم.برام بمونه سقط نشه دیگه. ممنون😙
1578