2726
عنوان

بچه بیاین ببینین چه خبرررررره !

217 بازدید | 13 پست

به به براتون یه سایت آوردم که می تونین یه تکنولوژی جدیدیو وارد خونه هاتون کنین ممکنه اصن تا حالا هم ندیده باشینااااااا ، سریع روی این لینکه کلیک کن تا ببینی چه تکنولوژیه مطمئنم پشیمون نمیشی خودمم گرفتم ازین تکنولوژیا خیلیییی خوبه خیلیییااااا اصن سبک زندگیم عوض شده رابطمم با زنم بهتر شده اصن همه چی عالییه من چقدر خوشحالم     

اینم لینک سایتش www.saybun.com (حتما کلیک کنیااااا نذاری برای بعداً )  

پدر تبلیغ😐🚶🏻‍♀️

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐

ویروس نباشه

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عمرا کلیک کنم

فقط 26 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       

تکنولوژی میخوام چیکا همینکه یاد بگیرم املتم نسوزه بسمه😐🚶🏻‍♀️

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐
که چی تبلیغسایبان بود چه تاثیری تو رابطت داشت گرفتی مارو با آگهی بی ربطت برادر

زنش افتاب تو کلش بوده اعصاب نداشته الان رفتن زیر سایبون خوب شدن با هم

بینهایت حال من خوب است😁باور میکنی؟😔