2733
2734
عنوان

غربالگری اول

| مشاهده متن کامل بحث + 316 بازدید | 56 پست
سلام گلم مرسی توخوبی..پس من هفته بعد برم که ۱۲ کامل بشه ..جدی؟خوب شد پرسیدم ولی آخه دکتر سونوم صبح ن ...

آره بین ۱۲ تا ۱۴ خوبه.

منم بعد از ظهر رفتم سونو ، اتفاقا یکی از قل ها نمیچرخید و ۵ بار رفتم بیرون و اومدم تو اتاق دکتر.

بعدش رفتم آز.دیر بود دیگه.

ولی اگر آزت صبحه فکر کنم فرداش بتونی بری.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
سلام عزیزم ۱۱هفته و ۳ روز خیلی زوده تازه از ۱۱هفته و ۵ روز سونوNTانجام میشه. بهتره همون ۱۲هفته ۱رو ...

سلام دوستم ..نه برای ۱۹ آذر زده که اگه شنبه برم فک کنم میشه آخرای آذر.جدی آزمایشش آزاده؟چه بد چقدره هزینش

آزمایشگاهاصبحا هستن سونوگرافم عصر..پس یعنی میشه امروز که عصرمیرم سونوفرداصبحش برم آز؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه معلوم نبود ۱۸ هفته گفت البته شاید چون دختر بود مشخص نشد  اگه از وقتی باردار شدی و ننوشته چر ...

آها خداحفظش کنه😍😍

نه ننوشته اصلا..آخه ۶ ماه قبل بارداریم چکاب کامل داده بودم گفت دیگه لازم نیست .نمیدونم بازم

راستی برای سونو نیاز نیست مثانه ت پرباشه و قبل سونو هم حتما یه چیزی که قند ساده داره مثل کیک و آبمیو ...

وای چه خوب پس ..دفعه قبل براسونو قلب که دیوونه شدم ازبس آب خوردم و رو مثانه م فشاربود.مرسی که گفتی😚

2738
نه.اصلا نمیتونی ناشتا باشی. باید کلی چیز شیرین بخوری. اگرم دفعه اول نچرخید، کمپوت گیلاس خوب جواب م ...

آها..نههه براآزمایشش گفتم .

.نچرخیده باشه دوباره بخوادسونوکنه که باز هزینه نمیگیره نه؟

حالا واقعا نیاز هست یا نیاز نیست  تو نت نوشته پر باشه که

والا منکه رفتم منشی دکتر گفت پر باشه مثانت البته من خیلی سریع مثانم پر میشه خلاصه ما نشستیم و یکساعت بعدش نوبتم شد و واقعا ادرار زیادی داشتم رفتم دکتر یخورده سونو کرد گفت برو دسشویی نیم ساعت هیچی نخور و بعد مجدد بیا واسه سونو خیلی مثانت پره 

دیگه اینطوریا منظور اینه که همون لحظه نرفته باشی دسشویی ولی در حد انفجار هم مثانت پر نباشه

پزشک عمومی هستم👩‍⚕️سوالی داریداگه علمش رو داشته باشم،  پاسخگو هستم
سلام دوستم ..نه برای ۱۹ آذر زده که اگه شنبه برم فک کنم میشه آخرای آذر.جدی آزمایشش آزاده؟چه بد چقدره ...

آره دیگه 

شماعصر برو سونو و فردا صبحش هم آزمایشگاه 

دقت کن چه آزمایشگاهی میری جایی باشه که کار غربالگریشون خوب باشه

من با دفترچه تامین سونو واسم شد ۲۳۱و آزمایش ۱۲۱

تاریخی که من داده میشه یازده هفته و شش روز  اگه مطمینی بعد ازظهرش برو سونو  فردا صبحش بر ...

آخه دکترم انگارباتاریخ پری حساب کرده که چندروز باسونو تفاوت داره با سونو الان تو یازده هفته ام ..نمیدونم دودل شدم که بالاخره کدومش درسته

وای چه خوب پس ..دفعه قبل براسونو قلب که دیوونه شدم ازبس آب خوردم و رو مثانه م فشاربود.مرسی که گفتی😚

آره مثلا یکساعت قبلش برو دسشویی و دیگه نیاز نیس مدام آب بخوری در حد معمول آب بخور

2706